Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup scenica II 06-07


Maksim

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniesiono

Dzwoniłem do tego kolesia z nr1, i nic takiego nie mówił że był puknięty czy coś i nawet się zgodził na wizytę w aso.

Klatkę zamontował niemiec, ponieważ woził psa.

W długołece byłem i niestety same najnowsze modele mają za ok 40tyś a niestety taką kwotą nie dysponuję.

Chciałem jechać do Będzina renault, jednak ten model co mnie interesował został sprzedany a nadal widnieje na stronce, chyba często jej nie aktualizują.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak kolega odpowiadał w temacie który założył, a nie gdzie popadnie??

Jak nie potrafisz swoich postów odszukać, to klikasz w swój profil i tam w napis: znajdź moją zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 bym porządnie przemyślał przed oględzinami bo:

-jest to phII czyli poliftowy (patrząc na silnik, przednie światła, stoliczki na przednich oparciach, błyszczący pierścień na kierownicy), ale tylne lampy od phI czyli przedliftowego. Może to oznaczać że miał jakąś przygodę tyłem i założyli lampy jakie były pod ręką... Bo do poliftowych to na alledrogo podobno ciężko znaleźć.... Chcociaz niby znalezłem że są ale drogie, mniej więcej 2x tyle co do przedliftowego... Chyba że miał łupnięty przód i zlożyli na częściach od poliftowego, bo jak widzę na listwach ma emblematy o silniku, czego zazwyczaj w poliftowych nie było (ale już taki bardzo pewny nie jestem);

-klatka ochronna, hmmmmm, chyba do swojego założę :)

-zastanawiałbym się, za dużo niewiadomych na pierwszy rzut oka, raczej bym odpuścił.

 

 

A może to jest jakaś wersja mieszana?

Na tyle tzn. po podniesieniu klapy widnieją trzy z czterech naklejek, więc tył raczej odpada. Przód trzebaby było sprawdzić w ASO. Trzeba się tylko przed oględzinami umówić: jeżeli coś wyjdzie niezbyt ciekawego to płacisz pan, a jeżeli nic nie wyjdzie to biorę to na swój koszt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat jak te samochody istnieją takiego klona jeszcze nie widziałem (ktoś kiedyś podsyłał linkę do ogłoszenia gdzie samochód z 2005 r. miał nowy przód, ale tam wszystko wołało o tym ze to szczep). Z mojej wiedzy 2.0 dci pojawiło się dopiero pod koniec 2006 r. równocześnie ze zmianami na ph II czyli zmianą przednich i tylnych lamp (jezeli chodzi o elementy zewnętrzne). W przypadku Scenika I ph I tuż przed wejściem ph II (ogólnie 1999 r.) pojawiały się fabryczne dobrze sprawdzone wersje przejsciowe: miały karoserię z ph I, zestaw wskaźników i kierownicę oraz silniki z ph II, akumulator pod maską itp. Poszukaj opisu samochodu Robaka on miał coś takiego. Przy II ph II nie trafiłem na takie wersje. Prędzej miałyby wszystkie elementy zewnętrzne od ph I i trochę elementów niewidocznych od ph II (stoliczki, kierownicę, gałkę dźwigni zmiany biegów, większy pedał hamulca itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!