Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

DEFAILLANCE ELECTRONIQUE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.od roku mam juz MeganeII 1.4 98km i jak do tej pory nic sie nie zepsuło,az do teraz.

Wiem ze najlepiej jest pojechac na serwis i wszystko naprawią,ale zanim sie tam udam wysłucham porad forumowiczow bo byc moze to jakas pierdółka.

A wiec,tydzien temu myłem tapicerke i po myciu zapaliła sie kontrolka airbag i service.Po przeczytaniu porad na forum wyszło ze nie łaczyla wtyczka i problem zniknał.pare dni pozniej padł akumulator,po naladowaniu Meganka jeżdziła dzień i póżniej pojawił sie problem--auto normalnie odpala,ale jak właczam nadmuch to gasnie wyswietlacz od radia i pala sie wszystkie kontrolki-klimatyzacja przestaje działac,Meganka domaga sie servisu i zapala sie komunikat DEFAILLANCE ELECTRONIQUE. Po wyłaczeniu silnika pojawia sie napis DIRECTION NON VERROVILLEE.Jak zapale silnik tak jak by wsztstko było dobrze,gasna kontrolki jest ok.Chciałem sprawdzic czy dziala ABS i po mocnym wciśnieciu hamulca auto ostro hamuje(ABS nie działa i zapalaja sie wszytskie kontrolki oraz gaśnie środkowy wyświetlacz od radia(tak jak przy właczeniu dmuchawy),jak puszcze noge z hamulca to wyswietlacz zapala sie ,ale kontrolki pala sie dalej i pojawia sie komunikat DEFAILLANCE ELECTRONIQUE.Jeżeli ktoś wie co to może byc to proszę o porade,albo o podpowiedż gdzie można w Łodzi naprawić Meganke..pozdr..

Edytowane przez marcin3158
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz to jeszcze po polsku, jak regulamin nakazuje.

Po rozszyfrowaniu 2 linijek tekstu odpuściłem sobie dalsze domysły co chciałeś napisać.

Miej szacunek dla tych, których o pomoc prosisz....

A, i nie wiem czy Lodzia da w sobie coś naprawiać, to tak na zakończenie jako riposta na ostatnie zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj to sobie i zapisz...

Masz zaszczyt być jednym z ostatnich, którego o przestrzeganie regulaminu upomniałem.

Można powiedziec wpis historyczny i pamiątkowy.

Dziś właśnie złożyłem rezygnację z funkcji moderatora, co jest oficjalnie ogłoszone. Teraz więc może na forum bez przeszkód ( albo z jedna przeszkodą mniej) królować pokolenie facebookowców, SMS-owców i wszelakiej maści dys.. cośtam, którzy język polski mają głęboko.... ale nie zakorzeniony w naturze przez rodziców i nauczycieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dzień dobry,

Mam ten sam problem.

UPC zostało wysuszone po zalaniu, nawet udało mi się przejechać parę km, ale błąd znowu się pojawił, i teraz jest tak samo po 30 sekundach po każdym odpaleniu.

Proszę o podpowiedź czy chodzi tu głównie o ten BRĄZOWY styk? Praktycznie wszystkie są zaśniedziałe ale mój trop z błędem prowadzi tylko do tego jednego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!