Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ERROR na wyswietlaczu, RADIO nie dziala


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dosc duzy problem z radiem poniewaz probowalem wpisac kod podany przez producent i zatwierdzic go, niestety megane zamiast zaakceptowac kod wyrzucila mi ERROR na wyswietlaczu. Slyszalem ze w niektorych przypadkach mozliwosc wpisania kodu powinna powrocic po jakims czasie, niestety nie w tym przypadku. Co powinienem zrobic? nie za bardzo chcialbym wymieniac radio na inne niz orginal. :P :P

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Kolega jest nowy na forum, to odsyłam do regulaminu, bo pewnie pominąłeś go przy rejestracji. Na tym forum piszemy polską czcionką. - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytać numer z pod kodu paskowego na radiu, a czasami z tunera w bagażniku jeśli w konsoli jest tylko zmieniarka Carminat. Numer musi się kończyć 2 literami i 3 cyframi, ten jest potrzebny. Wygenerować ponownie kod do radia i spróbować wprowadzić ten wygenerowany.

Czasami poprzedni właściciel zmienia radio i nie dopisuje do instrukcji nowego kodu.

Jeśli kod był kilkakrotnie źle podany to odczekać odpowiedni czas ale na włączonym zapłonie, najlepiej w czasie jazdy zostawić radio włączone z wyświetlonym napisem ERROR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Połączono z już istniejącym, podobnym tematem.

Gdy wpisuje podany w instrukcji obslugi radia kod, pojawia sie napis error, teraz nie wiem co mam z tym zrobic, skoro ten kod jest błędny.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłubać radio czterema gwoździami zrobić Fotkę naklejki z prawej strony i wstawić na forum do odpowiedniego tematu z prośbami o kody i chwile poczekać aż ktoś odpowie podając prawidłowy kod..

Możesz też numerki przepisać, a najważniejszy jest ten pod kodem paskowym, zakończony 2 literkami i 3 cyframi. Czasami ta końcówka jest też w ramce SECURE.

Jeśli kod będzie identyczny z tym co posiadasz to problem masz z jego wprowadzaniem i zatwierdzeniem. Wówczas postępuj z instrukcją wprowadzania kodu zamieszczoną w tematach na forum

Są 2 takie możliwości: albo przyciskami na radiu, albo z sterowania pod kierownicą, musisz jedynie poczekać z włączonym radiem i zapłonem aż zgaśnie ERROR i widoczne będą 4 zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!