Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

klawisze na panelu radia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy to normalne, że klawisze na panelu radia w aucie z 2009 roku zużywają się w zastraszającym tempie? Farba łuszczy się i złazi pozostawiając goły plastik. Wygląda to fatalnie... Czy jest możliwość wymiany całego zastawu klawiszy radia na nowy? Czy to wogóle demontowalna konstrukcja - w sensie czy da się wymontować same klawisze a na ich miejsce wstawić nowy komplet?

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź szybka i treściwa, godna prezesa.

A co więcej pisać :P Takie niestety czasy, że robią z byle czego aby ten rynek sztucznie napędzać.

Ważne aby wytrwało w miarę do czasu zakończenia okresu gwarancji a potem wiadomo. :)

Czasy gdzie coś było na wieki już niestety minęły bezpowrotnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Mam ato z 2009 i przycidki wyglądają idealnie. Fakt że więcej używam manipulatora przy kierownicy.  Ktoś  się chwalił jak jakiś plak docztścił świetnie radio.

Czytajcie tekst po napisaniu. Nikt Was nie goni, nie ogłaszaliśmy pisania postów na czas. Trochę szacunku dla czytających. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tez idealnie jeszcze kilka dni temu. Przyciski na radiu prawie nie używane. Ale one jakby spuchły i pozniej ta folia, lakier pęka. Dzieje sie to niemal z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, olos47 napisał:

Ja miałem tez idealnie jeszcze kilka dni temu. Przyciski na radiu prawie nie używane. Ale one jakby spuchły i pozniej ta folia, lakier pęka. Dzieje sie to niemal z dnia na dzień.

To wygląda na dobrze zaplanowany spisek żarówkowy. 

Może czyściłeś radio nową chemią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też mam ten problem. Klawisze się wycierają. Ja zawsze używam manipulatora przy kierownicuy ale żonka już (bojąc że włączy wycieraczki) używa samego radia. A ma paznockie i "1" jak i podgłaśnianie i ściszanie są już białe. Póki co pomazałem to markerem aby nie rzucało się w oczy ale niebawem zamawiam zestaw klawiszy do tego radia - chcoiaż sam nie wiem czy nie lepiej wymienić radio na to z BT i rozmową głosową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Spuchy i zrobiły się białe. Próbowałem reklamować na gwarancji jeszcze ale "standard" renault nie przewiduje takiej usterki:) 

Edytowane przez Alak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!