Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Joystick do navigacji z podłokietnikiem podłączenie


Rekomendowane odpowiedzi

Po podłączeniu podłokietnika z joystikiem do oryginalnej łączówki w podłodze joy nie działa, świeci się jedynie podświetlenie. Czy trzeba to aktywować lub adaptować w specjalny sposób? Zaznaczę, że podłokietnik z joyem pochodzi z innego auta z rozbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam trochę o montarzu w Megance III, jednak w moim opisywanym przypadku navigacja TomTom jest już fabrycznie zamontowana i można ją obsługiwać jedynie z panelu przy radiu,a podłokietnika z panelem z joyem fabrycznie nie było.Zastanawiam się czy samo podłączenie do istniejącej łączówki i instalacji w podłodze pod podłokietnikiem wystarczy czy nie trzeba aktywować funckji tago dodatkowego panela.Zamontowany panel pochodzi z innego auta i może mieć zapisany inny VIN. Opisywany całościowy montarz w Megance III jest kompletem wyciągniętym z jednego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś więcej wiemy

Czy masz prawidłowo - zgodnie ze schematem podłączone kable ?

Do aktywowanie nic nie ma ani w nawi ani w joyu

Z tego co pamiętm to nie wszystkie modele nawi miały sterowanie joyem i wtedy nie zagada, ale powinien być pilot bluetooth do nawi

Należało by porównać nawi z inna czy są różnice w hardware czy tylko soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, troche odświerzyć temat, a mianowicie kupiłem Scenica III z navi i joyem ale niestety joy nie działa koleś zalał go sokiem.

Dokupił używany działający joy. Ale nie chce działać - czy należy go aktywować, czy jak nie od tego auta to nie bedzie działał. Czy może ktoś coś wie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kupił od laguny ze starą nawigacją? Jak numer oryginału jest ten sam, to musi działać. Zwróć uwagę, że te joystiki wyglądają bardzo podobnie, a różnią się szczegółami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego nie mam bo koleś wyrzucił a nowy nie ma numerów tylko markerem białym napisane scenic III. Już koledzy podpowiedzieli że mam poprosić w serwisie o wycenę i tam podadzą numer części i wtedy szukać. Mam taki jak mówi/pokazuje cinas_ tylko że na zatrzaski a nie na śrubki(śrubki to chyba megane III) ale nie działa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!