Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bat antenowy - kradzież


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ukradziono mi bacik antenowy.

Aktualnie poszukuje na serwisach typu Tablica.pl i Allegro.pl, ale widzę, że są różne długości batów w zależności od wyposażenia samochodu.

Czy wicie jakiej długości jest bat antenowy w samochodzie o podstawowym wyposażeniu, czyli tylko radio, bez telefonu i nawigacji?

Niestety nie wiem jakiej długości był mój oryginalny bat, dodam tylko, że zlokalizowany był w tylnej części dachu i posiadał nagwintowaną końcówkę.

 

Pozdrawiam,

Mayson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz jaki chcesz i jaki Tobie będzie odpowiadał tylko ważna jest średnica gwintu w bacie. Ja wymieniałem swój na nowy, bo na starym guma już była sparciała to kupiłem bat uniwersalny z 2 gwintami do wyboru podczas montażu M5 lub M6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

 

Dostałem do wypróbowania bat z Opla (długość około 30 cm). Gwint raczej pasujący, bo wkręciłem ją bez problemu no i wydawało mi się, że będzie dobrze, ale... mam zastrzeżenia do jej funkcjonowania. Na postoju w miarę dobrze działa. W czasie jazdy miejskiej są często momenty w których zanika sygnał. Poza tym odbieram stacje, które zostały zaprogramowane z poprzedniej anteny. Na tej z Opla mogę zaprogramować zaledwie dwie trzy.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość ma raczej małe znaczenie, ja zakupiłem z peugeota i skracałem według potrzeb, bo o górną krawędź futrzyny w garażu haczyła. Mam obciętą o około 5 cm. Nie ma różnicy z odbiorem po obcince. Łapie wszystko co na innych radiach w danej lokalizacji można złapać.

W sceniolu II syna fabryczna z 2004 roku też w mieście łapała tylko 3 stacje. Wymieniona na nowa, zakupioną w Biedronce za 8 zł i odbiera jak należy. Także pełny zakres.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!