Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic 1,9 dti 2000: Światła pozycyjne


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Czy ktoś borykał się już z problemem świecących się na stałe świateł pozycyjnych? (po włączeniu oświetlenia zew. oczywiście) U mnie w zależności od humoru auta, palą się oba lub tylko prawe-do tego żarząca się kontrolka pozycyjnych-strzasznie denerwujące a może one mają się palić? Sprawdzałem czyściłem połączenia na kostkach (w poszukiwaniu zagubionej masy...) i nic. Może wiecie na co należałoby zwrócić szczególną uwagę?

Z góry dzięki za podpowiedż :?:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po włączeniu oświetlenia zew. oczywiście

 

zaraz ja czegoś tu nie rozumiem.

kręcisz przełącznikiem od świateł na raz i wtedy zapalają sie postojowe(pozycyjne) na dwa i masz mijania ale jak sie świecą mijania to i postojowe równocześnie się też świecą bo one nie gasną.

 

żarząca sie lampka jest faktycznie tutaj nie na miejscu. częsta przyczyną takiego nieprawidłowego zachowania jest jak ktoś zamotuje sobie automatyczny wyłącznik świateł. co do tego że raz świeci a raz nie to sprawdził bym na początku oprawki żarówek (i same żarówki) bo może w nich nie łączyć i jak podskoczysz na polskiej dziurze to następuje poprawienie styku. sprawdź też bezpiecznik od świateł czy nie masz za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjaśnienie-mam to auto od niedawna i miałem wątpliwości czy pozycyjne palą sie razem a mijania/drogowymi-w niektórych autach działają one niezależnie od siebie-stąd to pytanie. Zasadniczo sprawę mogę uznać za zakonczoną-demontaż i czyszczenie przednich lamp odniosły pożądany skutek-jeszcze raz dzięki za odp.

Pozdrawiam Tomekkw

 

Przychylam się do sugestii zakładającego temat. Zamykam. W razie dodatkowych pytań proszę się zgłosić do administracji w celu otwarcia tematu. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!