Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie ubezpieczenie oc ac


Sławek17

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam drugi rok w PZU. W marcu pewnie zmienie ubezpieczyciela bo ceny to z lekka kosmos. Rozumiem, że jeszcze z racji wieku mam zwyżki, ale bez jaj. Płacę od (...) siana, a pewnie jak co do czego by przyszło to żenada będzie z wyceną. Więcej wpłacę przez kilka lat posiadania auta, niż później skorzystam ;]

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w TUW. OC+AC w tym roku wyniosło mnie niecałe 1500zł,ale to ze zniżką na babcie 60%<zolta>

Jak jeszcze mój tato jeździł Meganką to nie robili żadnego problemu z kasą,szkoda jaka była to zbita przednia szyba od uderzenia kamienia w czasie jazdy. Dostał prawie 2500zł,kupił zamiennik,znajomy mechanik założył szybę ''za flaszkę'',a resztę zachował dla siebie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Allianz się sprawuje?

Bardzo złe doświadczenia mam z ta firmą i ich oddziałem w Łodzi. Wypowiedziałem u nich umowę na OC w lutym, przyjęli na 18 dni przed końcem umowy. Dostałem od nich kwity z przebiegu ubezpieczenia. I wydawało mi się, że sprawa załatwiona. A w czerwcu pierwsze pismo od nich, że mam zapłacić OC za rok w kwocie 900zł (przy moich zniżkach 60% płaciłem niecałe 200zł u nich), bo nie wypowiedziałem umowy. Telefon na infolinię do Warszawy, sprawa przedstawiłem, konsultant kazał mi przefaksować dokumenty, tak zrobiłem. I myślałem, że po sprawie. Nic z tych rzeczy następne pismo. Następne wezwanie do zapłaty. Wybrałem się tym razem do oddziału gdzie załatwiałem sprawę wypowiedzenia i oni mówią, że u nich jest wszystko OK i muszę zapłacić, bo nie wypowiedziałem ubezpieczenia. Ale nie odpuściłem i znaleźli moje wypowiedzenie z lutego, bo było w innym segregatorze niż powinno być. Ładnie przepraszali i sprawa już załatwiona. Też tak myślałem. Nic z tego następne pismo z ostatecznym wezwaniem do zapłaty. Aż się zagotowałem i następnym krokiem było napisanie pisma do Allianz, że jeszcze jedno takie pismo, to zgłaszam sprawę do prokuratury jako próbę wyłudzenia pieniędzy przez nich. I pismo już było składane na ręce dyrektora oddziału a nie agenta (bo z nimi nie było już o czym mówić), dostałem nawet potwierdzenie od nich że pismo o wypowiedzeniu zostało złożone w ustawowym czasie. I po tym dopiero miałem spokój. A czas na to jaki poświeciłem to 5 miesięcy.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno nauczyłem się, że należy tym wszystkim zdziercom wysyłać wypowiedzenie listownie za potwierdzeniem odbioru, potem mi mogą skoczyć. <zolta> Zawsze mam wypowiedzenie w dwóch egzemplarzach, jedno wysyłam im drugie zostawiam sobie i notuję datę wysyłki, oczywiście podpinam sobie zwrotkę. :mrgreen: Już dwa razy mi tak próbowali wcisnąć, w Warcie i jakimś drugim TU, że nie dostali wypowiedzenia i muszę zapłacić. Po przedstawieniu papierów, oczywiście bardzo przepraszali, bo ktoś tego gdzieś tam nie zarejestrował.

Stara śpiewka i znany numer :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużałem ubezpieczenie rok temu zakupionego auta w ASO. Analizowałem jak zawsze kilka ofert (Aviva, Allianz, PZU). Najdrożej wypadło PZU i to dość sporo (wyliczyłem online jak i przez agenta), a miała to być kontynuacja ubezpieczenia właśnie u nich. Z ciekawości postanowiłem jeszcze zapytać w ASO i... oferta PZU okazała się najkorzystniejsza, nawet trochę tańsza niż rok temu :P Nie dość, że tańsza to jeszcze o 10k większa wycena niż w Allianz i Aviva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od jutra mam kontynuację w AXA Direct, sceniol 1,5- OC, Zielona karta, assistac mini, NNW pasażerów i kierowcy, ubezpieczenie szyb i dodatkowi, młodzi kierowcy poniżej 26 roku- 557zł..

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku pierwszy raz znalazłam tanie oc przez kalkulator.Zawsze byłam sceptyczna do tego typu rozwiązań, ale Cuk mnie pozytywnie zaskoczył.Okazało się ,że wcześniej płaciłam za dużo. :) No ale lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!