Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich entuzjastów Megane.

Po lekturze w ostatnim czasie kilkunastu ogłoszeń sprzedaży MIII najzupełniej poważnie pytam czy spotkaliście się z wersją szyby przedniej do MIII PODGRZEWANĄ.

Ogłoszenia, o których wspominam w opisie wyposażenia auta podają info o przedniej szybie podgrzewanej.

Naturalnie rozumiem, że szyba podgrzewana to taka, która ma wtopione w swą strukturę megacienkie druciki a nie taką na którą producent skierował nadmuch (do wyboru : zimnego/ ciepłego) powietrza.

Pytam o to ponieważ patent znam z poprzednio użytkowanych fordów i uważam, że jest genialny szczególnie w sytuacji marznących opadów, na które nawiew nie wiem jak ciepłego powietrza nic nie poradzi.

Proszę wypowiedzcie się w tej kwestii, choć osobiście stawiam jednak na to, że ludzie piszą głupoty w ogłoszeniach sprzedaży tym bardziej , że takich rozwiązań nie uświadczysz na portalu na "A" i jemu podobnych.

 

Jeżeli temat jest z gruntu do kitu to proszę admina o jego zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie rozwiązanie jak w Fordzie. Renault w wersjach z dieslem montuje elektryczną nagrzewnicę, która oprócz ciepłego powietrza na szybę wspomaga ogrzewanie wnętrza gdy silnik jest jeszcze zimny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego w Lagunie 1 ph2 1.6 16v wersja Concord z Niemiec.Fajny wynalazek i pomocny.Brakuje tego w Megi a szkoda.Dodam ,że ten patent operał się wlaśnie na wtopionych cienkich drucikach wewnątrz szyby.

Edytowane przez roberto197272
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Porażająca jest pomysłowość i kompletny brak odpowiedzialności za informacje prezentowane w ogłoszeniach.

Wg mojej skali wrażliwości na głupotę innych najlepsze są sformułowania tu cytat: "nic nie puka, nic nie stuka" a w przypadku importu z Reichu "Niemiec płakał jak sprzedawał".

W tym miejscu zmilczę bo cisną mi się pod palce same epitety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Krzychos. W Niemczech auta służą do jazdy (nawet do kibla) , mają duże przebiegi w młodych rocznikach. A Hans płacze, ale ze śmiechu, że pogonił auto na wschód. W Niemczech z dużym przebiegiem nikt by tego już nie kupił (za dużo kosztują mechanicy).

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!