Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Humor


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

gojgien, nie jestem za PIS-em i żadną inną partią ale zamieszczanie na forum treści związanych z polityką jest co najmniej niesmaczne. Jestem za tym aby i tego posta skasowano, a i w dalszej części mojego również, bo nie wiadomo czego dotyczyć będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Nie chodzi o to.

Dotychczas na forum w tym temacie unikaliśmy polityki, wg. mnie tak to powinno pozostać, a kolega gojgien chyba o tym zapomniał.

Nie ma tu znaczenia lubienia czy nie lubienia.

Unikajmy polityki na forum, tak jest lepiej!

PS

Nie sympatyzuję z żadną opcją polityczną, a pis mnie w@#$%^&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać wszelkie nieścisłości proponuję poprawienie regulaminu tego forum i dopisanie do niego że z PISu śmiać się nie wolno .

Skończą się wtedy też domniemania i plotki kto na kogo głosował :P

 

PS:

a wtedy ten regulamin będzie na innych forach przytaczany w dziale FUN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega gojgien chyba o tym zapomniał.

Nie, nie zapomniał. Nawet sam jest zagorzałym przeciwnikiem uprawiania dyskusji i sporów o polityce na tym forum.

Dlatego też w 1 ze skasowanych postów, nie było mojego komentarza do linkowanego na YT humorystycznego filmiku na temat dzisiejszych czasów i parodia osób przy władzy.

Nawet na ogólnych portalach informacyjnych był zamieszczany.

Link wkleiłem w przeznaczony na tego typu posty dział HUMOR.

Podążając tokiem myślenia cenzora, 1/3 postów w tym topiku, (od jego zaistnienia) powinna zostać skasowana, bo są polityczne, albo upolitycznione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak każdy sobie dopisze...

 

Co w tym artykule poza głupotą sędziego jest śmieszne szanowny kolego ?

Wydawać by się mogło, że dział ten powinien w sposób prosty rozśmieszać, nie sprowadzać do rozmyślań i odpowiedzi na idiotyzm innych.

Uprasza się, by w kolejnych wpisach zastosować przekaz prosty i śmieszny.

Wróćmy do normalnych anegdot i śmiesznych fotek czy filmików !

Myślę, że wyraziłem się jasno. Jeśli ktoś się nie zgadza to jak najbardziej ma do tego prawo, biorąc jednak pod uwagę regulamin powyższego forum i dobre obyczaje tutaj panujące,

KAŻDY KOLEJNY WPIS O PODŁOŻU POLITYCZNYM BĘDZIE KASOWANY

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAŻDY KOLEJNY WPIS O PODŁOŻU POLITYCZNYM BĘDZIE KASOWANY

 

Ja tylko ostrzegałem, że to forum może się stać pośmiewiskiem innych.... tylko ostrzegałem.

Aż boje się to zapodać, bo nie wiem,jak Cenzor to zainterpretuje.

Bo ostatnio marsze były..

post-195-0-91884700-1450026257_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, skończ te idiotyczne komentarze. Skoro przykładem są dla Ciebie inne fora to nikt Cię tutaj na siłę nie trzyma. Wręcz namawiam Twoja osobę do rezygnacji by się z ciebie nie śmiali iż w takim śmiesznym forum się udzielasz.

Koniec OT

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80-latek ożenił się z 20-latką i noc poślubną spędzają w hotelu. Wśród personelu tegoż hotelu

trwają zakłady, czy pan młody przeżyje tę noc. Nad ranem na schodach prowadzących do

recepcji pojawia się panna młoda. Na drżących nogach słania się trzymając się poręczy.

- Co się stało? - pyta zaniepokojona recepcjonistka.

Na to panna młoda płaczliwym głosem:

- Jak mówił, że oszczędzał 60 lat, to myślałam, że ma na myśli pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!