Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana radia na poliftowe


Rekomendowane odpowiedzi

Warto się zastanowić nad sensem takiej zamiany, phII to gorszym sprzęt.

Radio z fazy II jeżeli chodzi o zestaw głośnomówiący to nieporozumienie. Funkcjonalnie całkowicie okrojony.

Mam wrażenie, że coś im z softem nie wyszło. Z pilota przy kierownicy możesz tylko odebrać rozmowę! Książkę telefoniczną możesz wywołać tylko klawiszem z radia a przewijać można już też rolką pilota ale wybrać nr z pilota już nie ma możliwości.

Kolego Martello dokładnie to samo napisałem. :(

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze komix777 chodziło chyba o zamianę radia z phase I właśnie na phase II ze względu na wejście usb, a nie wymianę radia z phase II na inne. Juz było coś o tym na forum w kilku tematach. Z tego co pamiętam koledzy z phase II bardzo narzekali głównie na słabe zgranie z telefonem. Brak wybierania głosowego, jakieś problemy z wybieraniem nymerów, brak wybierania rolką itp. Natomiast w phase I radio doskonale współpracuje z telefonem, a brak usb wcale nie jest uciążliwy. Zdaje się, że usb w phase II też nie jest takie rewelacyjne - nie zawsze pokazuje informacje z tagów mp3. Natomiast z nagranych płyt radio w phase I odczytuje wszystkie zapisane informacje ze wszystkimi czcionkami. Wg mnie absolutnie nie warto zamieniać.

Edytowane przez martello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martello dokładnie o to mi chodziło czyli wymianę radia z fazy 1 na faze 2 , z telefonu w samochodzie mało co korzystam wiec to udogodnienie nie jest mi konieczne natomiast właśnie interesuje mnie działanie tego portu usb bo skoro jest to faktycznie jakiś bubel to gra nie warta świeczki , ale pomimo tego interesuje mnie tez możliwości techniczne czyli przejsciówki do kości z tyłu ,maniowicie ze wyciagam jedno wkładam drugie bez kombinacji i działa wyswietlacz i inne podzespoły, pomijam fakt kodowania.

Edytowane przez komix777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!