Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Hands free w Megance II


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
w zimie często nic nie działa, trzeba biegać w koło aż któryś załapie i zgodze się z tym że ten typ tak ma, w sumie niekoniecznie projektowano go na klimat jaki mamy u nas

Chciałem się tylko podzielić swoimi doświadczeniami po ostatnich 20 stopniowych mrozach - nie miałem żadnych problemów z przyciskami na klamkach. Może coś udoskonalili, albo auto jeszcze za świeże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,sadzę,że za nowy samochód, mi w tej chwili działają tylko 2 przyciski, lewy tył i prawy przód oraz klapa, więc jakoś daje rade, a tamte prawdopodobnie do wymiany i tyle.

No mam tylko nadzieję, że w nowszej wrrsji to poprawiono i nie będziesz mieć z tym problemów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że nie mam żadnych problemów z przyciskami. Teraz mam niewielkie, ale to na własne żądanie. Pojechałem wczoraj na myjnię samoobsługową, aby spłukać trochę brudu z auta, zapomniałem się i myjąc pod ciśnieniem, nie omijałem okolicy klamek...Sami możecie się domyślić, jakie były potem efekty z uwagi na panujące ujemne temperatury. Co prawda mikrowyłączniki działają bez zarzutu, ale przyciski się zacinają i bardzo ciężko się wciskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ale jak czytam wasze opinie o mrozie i problemami z klamkami w drzwiach to jestem w temacie bo po ostatnich mroźnych dniach nie działa mi lewa strona. I w związku z tym mam pytanko czy jak się ociepli na dworze to problem zniknie czy trzeba wymienić te mikro styki na nowe wiem że gdzieś na forum jest opisana taka wymiana ale ja nawet na razie nie wiem gdzie szukać proszę o jakąś wskazówkę i z góry dziękuje. A poza tym to witam wszystkich "Meganowiczów". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie!!

 

Dołączam się do problemu przycisków w klamce u mnie doszedł problem z otwieraniem bagażnika. Otwiera się jak gaszę auto albo otwieram drzwi. No i nie działa mi aktuanie lewa strona przyciski+fotokomórka (po wizycie w myjni) mam nadzieję, że jak się ociepli zacznie działać.

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem znikł wraz z postawieniem samochodu na noc do ciepłego garażu.(zawsze stoi na dworze) Później znów się pojawił ale po włożeniu karty do czytnika znikł ja ogólnie mało razy ją wkładam do czytnika i to może dlatego. Teraz po umyciu szybko wycieram do sucha i pierwsze kilometry włączam ogrzewanie na maxa . nie wiem czy to pomaga ale od tamtej pory nie miałem problemów z otwieraniem i zamykaniem drzwi. Pozdrawiam i oby jak najmniej problemów z naszymi MEGANKAMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, ale też postanowiłem się tym nie przejmować. Generalnie u mnie jest tak, że od strony kierowcy prawie zawsze działa zamykanie z tylnych drzwi . A jak ono nie działa co się czasami zdarza to znaczy, że zadziała mi wtedy przód. I tak dziwnie się to u mnie ma. Reasumując od strony kierowcy zawsze któraś klamka działa. :mrgreen: Nie wymieniałem nigdy przełączników i wiem, że to niewiele pomaga a problem tkwi w "centralce sterowania" zamkami choć faktycznie mokre przełączniki chodzą gorzej. Na początku produkcji na gwarancji z tego powodu codziennie było kilka aut na placu w serwisie. Mechanicy czarowali jak mogli i czekali aż minie gwarancja a potem wymyślali takie kwoty, że ludzie sami zrezygnowali z przywrócenia zamykania z klamki we wszystkich drzwiach na raz. :roll:

Pozdrawiam.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

pokrecony ten system. Nie dzialal czujnik i przycisk drzwi kierowcy, uzywalem pozostalych, pozniej zaczal dzialac ten kierowcy, kosztem 3 pozostalych. Teraz kaput kompletu czterech.

 

Glowie sie, czy nie ma jakiejs kombinacji wylaczajacej to przez pomylke, bo w az tak wielki zbieg okolicznosci nie wierze.

 

No i zyje z karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Dołączam się do tematu...

Taka sytuacja:

handsfree - otwieranie działa tylko w drzwiach tylnich lewych, zamykanie nigdzie nie działa, styki w tylnich drzwiach przeczyściłem - w prawych brakuje tego czujnika w klamce...

Pytanie czy handsfree padło, gdyż nie ma tego jednego czujnika, czy może do wymiany mikrowłaczniki.?

Auto moge odpalać z kartą w kieszeni... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!