Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co was ostatnio ucieszyło ?


smeg

Rekomendowane odpowiedzi

Otwarcie S69, skróciło to czas przejazdu, w moim wypadku, do 50 min, w weekndy, przy pogodzie jaka dzisiaj była i przy takiej ilości samochodów, zwykle zajmowało mi to jakieś 1,5 godz. a czasami nawet 2 godz.

Mam dokładnie od domu do domu 62 km.

Powiem tylko, że od Przybędzy do Węzła Rosta (Bielsko-Biała, jakieś 32 km) przy spokojnej jeździe jakieś 120km/h zajęło mi dokładnie 17 min.

Z utęsknieniem czekam na S1 - Bielsko-Biała - Kosztowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu na swoim ;) Ciężka praca popłaca. I bez zadłużania się na całe życie kredytem, oczywiście bez pomocy rodziców moich i narzeczonej się nie obeszło. Mieszkanko 3 pokojowe 75 m2 w nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym , w zupełności nam wystarczy, nawet jak na świat przyjdą dzieci ;)

Aa i nawet Megi ma swoje miejsce w garażu podziemnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
I bez zadłużania się na całe życie kredytem

O to to, jedna z najlepszych spraw jakie można dla swojej rodziny zrobić, gratuluję i cieszę się wraz z Tobą :)

Osobiście kończę niedługo budowę domu, własnymi siłami i staraniami, i również najbardziej cieszy mnie to, że żaden bank, lichwiarz, cwaniak i "inwestor" nigdy nie położy nawet czubka małego palca na metrze kwadratowym MOJEJ nieruchomości :P

Z innych rzeczy cieszących - wczoraj zadatkowałem zdrowe, całkiem dopasione Megane III GT - żona też się cieszy bo to dla niej właściwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejsza poranna "przelotka" w tandemie na paralotni z napędem. Widok okolic własnego domu i firmy z lotu ptaka-bardzo fajne, wrażenia z lotu bez żadnych osłon (poza okularami i kaskiem), bezpośredni kontakt z powietrzem, wspaniałe. Zdjęć brak bo podpiąłem sie na wariata, przy następnej okazji muszę wziąć jakiś aparat na uwięzi...

 

Dodano: 05 paź 2015 - 09:16

Wczorajsza wieczorna wyprawa rowerowa, po powrocie po rzuceniu okiem na endomondo w komputerze jak byk wyszło że równe 1000 km. w tym sezonie przejechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

C.d. zaszczytów jakie zdobył własną pracą młodszy syn Artur.

Dziś w Warszawie odebrał z rak P. Minister Kluzik- Rostkowskiej, Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.

https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/stypendia-ministra-edukacji-narodowej.html#prettyPhoto

(lista stypendystów str. 10 poz. 7)

:applause:

:notacrook:

 

thumb_hosting_zdjec_1445118883__zdjecie1.jpg

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Megi była kilka dni u mechanika na dokładnym przeglądzie całego auta. Udałem się dziś po odbiór i pierwsze słowa mechanika to czy nie chce mu sprzedać autka ;) Mówi, że z tym przebiegiem i w dodatku Francuz to bardzo rzadko się zdarza, żeby nie było co robić. Nie mieli się do czego przyczepić :notacrook: Nie ukrywam, że odłożyłem sporo pieniędzy na ewentualne naprawy przed oddaniem auta.

A i przy okazji wymieniłem oponki na zimówki ;)

Na koniec jeden z nich zażartował " Przyjedź jak coś będzie do roboty, a nie nam d*pe zawracasz" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!