Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Robcio1978

Megane II phII Wymiana lamp przednich z ph2 na ph1

Recommended Posts

Witam wszystkich wtajemniczonych i nie tylko. Proszę o pomoc w temacie mojej meganki. Chodzi o przednie reflektory niestety już ich nie mam < było mokro trochę pokręciło i przodu w megance brak :-( >. Musze więc miedzy innymi zakupić nowe lampki rzecz w tym że moja meganka jast z 2006r czyli jest po lifcie a takich śwaiteł jak na lekarstwo, nie ma a jak są to drogi a wolę oryginały używane niż nowe zamienniki. I tu pojawia się moje pytanie czy można założyć do meganki po lifcie światła przednie z meganki z przed liftu tz. z rocznika 2002-2005. Będą pasowały do zdrzaka po lifowego?

Zazwyczaj ze starszych, przedliftowych starają się zrobić nowsze rocznikowo, wstawiając lampy poliftowe...

To jednak wiąże się z wymiana zderzaka na poliftowy i ślizgów. W drugą stronę w takim razie jest również cały komplet przedliftowy potrzebny.

za dużo przeróbek, gdzies na forum już było al w drugą stronę.

Cześć,
Planuję wymienić reflektory w mojej m2ph2 z soczewek na zwykłe i mam do was pytanie 1f642.png:)
Czy wtyczki będą kompatybilne, czy trzeba je zmienić?
Czy silniczki od regulacji wysokości mogą zostać stare?
Czy trzeba zmieniać wiązki przewodów?
Zderzak przedni i tak będzie zmieniany, ponieważ jest pęknięty po poprzednim właścicielu, a używki zderzaków poliftowych są drogie:)
Czy ktoś przerabiał ten temat?

Połączyłem z istniejącym tematem - mireczek01zakerzak 

Poszukaj tematów na temat wymiany z przedliftowych na poliftowe  i części potrzebne jakie będą, to te same tylko odwrotnie - od starszej wersji.

a masz może linka, ponieważ nie mogę znaleźć...

Ogólnie to potrzebujesz od ph1: zderzak, reflektory i ślizgi pod reflektorami (czasami są razem z reflektorami) i to wszystko z części. O zmianie w wiązkach nie było nigdy pisane. Rózne wiązki były tylko w ksenonach. Silniczki są takie same.

A jak kiedyś przyjdzie sprzedać to Ci ten pomysł wyjdzie bokiem.

• Zwycięzca 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować