Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana lamp przednich z ph2 na ph1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wtajemniczonych i nie tylko. Proszę o pomoc w temacie mojej meganki. Chodzi o przednie reflektory niestety już ich nie mam < było mokro trochę pokręciło i przodu w megance brak :-( >. Musze więc miedzy innymi zakupić nowe lampki rzecz w tym że moja meganka jast z 2006r czyli jest po lifcie a takich śwaiteł jak na lekarstwo, nie ma a jak są to drogi a wolę oryginały używane niż nowe zamienniki. I tu pojawia się moje pytanie czy można założyć do meganki po lifcie światła przednie z meganki z przed liftu tz. z rocznika 2002-2005. Będą pasowały do zdrzaka po lifowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj ze starszych, przedliftowych starają się zrobić nowsze rocznikowo, wstawiając lampy poliftowe...

To jednak wiąże się z wymiana zderzaka na poliftowy i ślizgów. W drugą stronę w takim razie jest również cały komplet przedliftowy potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć,
Planuję wymienić reflektory w mojej m2ph2 z soczewek na zwykłe i mam do was pytanie 1f642.png:)
Czy wtyczki będą kompatybilne, czy trzeba je zmienić?
Czy silniczki od regulacji wysokości mogą zostać stare?
Czy trzeba zmieniać wiązki przewodów?
Zderzak przedni i tak będzie zmieniany, ponieważ jest pęknięty po poprzednim właścicielu, a używki zderzaków poliftowych są drogie:)
Czy ktoś przerabiał ten temat?

Połączyłem z istniejącym tematem - mireczek01zakerzak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mireczek01 zmienił(a) tytuł na Wymiana lamp przednich z ph2 na ph1

Poszukaj tematów na temat wymiany z przedliftowych na poliftowe  i części potrzebne jakie będą, to te same tylko odwrotnie - od starszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to potrzebujesz od ph1: zderzak, reflektory i ślizgi pod reflektorami (czasami są razem z reflektorami) i to wszystko z części. O zmianie w wiązkach nie było nigdy pisane. Rózne wiązki były tylko w ksenonach. Silniczki są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!