Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III 1.5dci prośba o ocenę


hun19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów :)

Mam prośbę o rzucenie okiem na to ogłoszenie i ewentualne wyłapanie grubych niedoskonałości, których ja jako laik nie zauważam ;)

Oczywiście skontaktuję się z właścicielem i będę szczególowo oglądał to auto, ale może forumowicze coś wypatrzą ;)

 

Oto link:

http://otomoto.pl/renault-megane-1-5dci-110km-28-12-2012r-idealna-C33881216.html

 

Z góry dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta sprowadzane nie mają menu w języku polskim, a to ma, więc ktoś je już podłączał do kompa , aby to aktywować.

A jak już był podłączany do kompa,( chyba poza polskim ASO , bo nie widać tego w historii auta) to i licznik można poprawić. <_<

Dziwne jest też to że jedyna wizyta z ASO była przy 30 tys km, a chyba wymiana oleju w tym aucie jest co 20 tys km, lub raz na rok.

Przy takim przebiegu mogły być też wymieniane klocki, po których nie ma śladu w historii auta.

Ciekawe jest też, że od tej "ostatniej " wizyty w ASO auto zrobiło 25 tys przebiegu , a przez pierwszy rok-dwa jeździło 3 razy mniej , jeżeli wierzyć oczywiście licznikowi.

 

Zajrzyj też na stronę, może wybierzesz sobie jakieś auto , którego stan gwarantuje Renault Polska.

http://www.renault.pl/samochody-uzywane/wybierz-samochod/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, wielkie dzięki za konkretną odpowiedź :D nie napalam się na ten egzemplarz, bo po prostu wydaje mi się za tani jak na ten wygląd i wersję wyposażenia :)

 

Na renault.pl znalazłem ze 3 ciekawe egzemplarze tylko kawałek drogi ode mnie, a z kolei ten mam praktycznie u siebie w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz blisko, to pojedź i sobie go zobacz, ale podejrzewam , że realny przebieg auta może być grubo ponad 100 tys km, bo wygląda to nieprawdopodobnie, że przez pierwsze dwa lata auto robiło rocznie niecałe 15 tys km, a przez ostatnie pół roku zrobiło 25 tys km, co może świadczyć, że to auto mogło mieć rzeczywiste przebiegi rzędu 50 tyś km/rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z opisu wynika, że auto jest z grudnia 2012 czyli ma ok 20 miesięcy to skąd pierwsze dwa lata? ;)

Właśnie wobec tego wieku zastanwiam się czy nie jest za tanie, zwłaszcza zestawiając je z autami z renault.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tu bardziej brał pod uwagę wypadkowość tego auta niż przebieg. We Francji jest cała masa aut z małymi przebiegami i to diesli.

 

Kacper - język licznika można zmienić samemu w ustawieniach licznika, a żeby dłubnąć przebieg trzeba jeszcze wyjąć pompę ABS.

 

Te felgi na 99% są lakierowane, ten model występował w srebrnym kolorze.

Brak napisu megane na tylnej klapie i znaczka dci pod lampą (tego akurat ja też nie mam bo zdjąłem).

Pod maską brakuje mi osłony komputera przed akumulatorem i przewodu do jego chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, jeżyk można samemu zmienić, oczywiście.

Ale auta z rynku zachodniego nie mają polskiego menu, sam to sprawdziłem , jak oglądałem sprowadzane megany w komisie .

Ta musiała by być wyjątkowa.

 

hun19, faktycznie źle policzyłem lata, ale i tak ten przyrost przebiegu po ostatnim przeglądzie jest zadziwiający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!