Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


seniorus

Rekomendowane odpowiedzi

Już mówię jak to zostało opisane cytat " auto kupiłem w niemieckim salonie samochod stal pod salonem gdzie zostal uszkodzony w tylne lewe drzwi i blotnik byly wymienione gole drzwi i wstawione nowe poszycie (sama blacha) blotnika". Aby obiektywnie ocenić mogę stwierdzić, że sprzedawca jest uczciwy. Pisze co zostało i jak zostało. Jeszcze się nie spotkałem z osobą, która by sprzedawała samochód i wysyłała zdjęcia uszkodzonego samochodu przed remontem. Jak to ktoś napisał na forum trzeba być czujnym. Martwi mnie zdjęcie samochodu z jednej strony ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wytrzymał sercowo: czy auto się złoży, czy się rozpadnie w trakcie jazdy.....

W Polsce , przy takich uszkodzeniach firmy ubezpieczeniowe ( z tej wyższej półki ) wypłacają 100% wartości auta, bo słupków, progów itp. się nie wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając to zdjęcie po raz wtóry niestety nie daje wiary do końca co tam zostało dobrze zrobione a co nie.

Co sądzicie o tym pomyśle ?

 

http://otomoto.pl/renault-megane-wyprzedaz-rocznika-C33773132.html

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka jest różnica między tymi wersjami od 2012 do 2014 roku ?

Style ...vs Dynamique tydzież inne nazwy. Jest to gdzieś w jakiś normalny sposób porównany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2013 roku zrobili drugi lifting. Zmienione zostały światła z przodu + doszedł standardowo ESP. Mam prospekt meganki z 2012. Możesz porównać z tym co mają na stronie RP.

megane.pdf

Edytowane przez lukwisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

W odpowiedzi na ostatnie pytanie.... NIE WARTO NAWET SOBIE ZAWRACAĆ GŁOWY !!!! Chyba że ktoś szuka auta z bogatą historią wypadkową. Przejechałem za tym autem kawał Polski będąc 3 razy zapewnianym że auto jest w originale i że jest bezwypadkowe.... bo takiego szukam. Mówiłem mu że będę jechał z daleka a Sprzedawca dalej twierdził (KŁAMAŁ !!!) ŻE JEST BEZWYPADKOWY I W ORYGINALE!!! oto linki do tego "bezwypadkowego" auta:

 

http://olx.pl/oferta/renault-megane-dynamique-2011-CID5-ID8n66j.html#ada5527493

http://otomoto.pl/renault-megane-dynamique-C35382757.html

DEMASKUJMY TAKICH HANDLARZY OSZUKUJĄCYCH LUDZI.

 

Jego RENAULT MEGANE III Z 2011 WERSJA KOMBI z GŁOGOWA

VIN: VF1KZ1UO646179467

Historia auta zawiła... dwie naprawy powypadkowe / po kolizyjne. Ale w książce wpisana tylko jedna ... naprawa systemy podnoszenia i opadania tylnej klapy.

Po przyjeździe Sprzedawca Pan Jacek mówił że tylko klapa była naprawiana ja wyżej napisałem. Na pytanie co się stało z pogiętą i porysowaną tablica przednią powiedział że zgubił i policja ja mu przywiozła.... pierwsza lampka ostrzegawcza!

Pojechaliśmy do serwisu Renault i ... się wszystko wydało:

Pierwsza naprawa:

- wymieniony reflektor p.p.

- wymieniony błotnik prawy p.

- wymieniona maska

- wymieniony emblemat renault

- wymieniona chłodnica

- wymieniona chłodnica klimat.

- wymieniony zderzak

- wymieniony spolier

i wiele innych elementów

Druga Naprawa:

- Wymienione drzwi tylne prawe tylne

- wym. osłona dolna próg 2x

- naprawa blacharska

 

A oprócz tego:

- Spocony silnik- wyciek z pokrywy zaworów !!! pilna naprawa

- zapisane błędy w komputerze, po kolizji !!! pilna naprawa

- b. kiepski stan tarcz ham. przód i tył - poniżej granicy minimum

 

Pytając co się stało z przodem powiedział : sarenka wpadła, kuźwa tyle razy pytałem czy bity .... "oryginał, bezwypadkowy" słyszałem, straciłem czas i kasę na podróż. Radzę omijać Pana Jacka i jego handle autami bo sprzedaje też inne auto. Pytając jak teraz widzi cenę po przeglądzie zszedł śmieszny 1000 zł ... tak naprawdę to powinien dostać w buzie za kłamanie, bo jakbym wiedział że to auto jest po dwóch dzwonach to bym sobie je odpuścił zwłaszcza za taką cenę (39000)!!!

Masakra

Odradzam

Dziękuję profesjonalizmowi serwisu Renault w Głogowie (trochę to kosztowało ale się opłacało).

pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ale to bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź...miałem się wybierać tylko brakowało czasu na zebranie się w garść...dzięki!!!

 

...swoją drogą nadal szukam Renault III Grandtour w 1.6 więc taka podpowiedź była bardzo cenna...

 

Przeniesiono i scalono z już istniejącym tematem.

Witam,

Czy ktoś miał styczeń z Panem ... z ogłoszenia LINK? Jak się przeglądnie trochę więcej google wówczas wychodzi, że jednak handlarz. Czy ktoś miał przyjemność ? Proszę oceńcie ofertę.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja to jednak podziwiam takich "frajerów" co sprzedają 4-ro letnie auta z przebiegiem 34 tys km.

Bo tak należy nazwać gościa, co po przejechaniu 34 tys km sprzedaje auto za 1/2 ceny, w której go kupił ( zaokrągliłem) .

Taniej by go wyniosło, gdyby wszędzie jeździł taxi zamiast tym autem, mniej by wydał, niż to auto straciło na wartości, no może troszkę przesadziłem, ale nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie "Malowany prawy tylny błotnik bez szpachlowania z uwagi na zarysowanie parkingowe" co sądzicie warto zajrzeć ?

 

VIN do sprawdzenia:

VF1KZ1U0645437232

Edytowane przez seniorus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!