Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III do oceny


Koenig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzamy się do zakupu Megane III dla żony. Trafiłem już dwa bardzo ciekawe auta, ale takie auta schodzą od ręki. Nie mogłem przyjechać w dniu wystawienia oferty, a na drugi dzień już było za późno. Nie ustaję jednak w poszukiwaniach.

Trafiłem coś takiego

http://otomoto.pl/renault-megane-iii-pelne-wyposarzenie-org-przebiek-i-lak-C36263426.html

Czy ktoś coś zauważa? Czy cena nie jest za niska? Generalnie wolałbym benzynę 1.6, ale ciężko coś trafić, więc siłą rzeczy przeglądam także dCi. Opinie o tych silnikach są różne, ale głownie dotyczą Megane II.

Czy zweryfikowanie historii auta w serwisie jest trudne? To auto jest sprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta wymiana hamulcow w ASO wogule nie dziwi .Jak wyczuja klijenta to by wszystko wymieniali. A ceny z kosmosu mają.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - ortografia Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te hamulce to szczegół. Zdjęcia są marnej jakości i nic specjalnego się w nich nie wypatrzy. Wg mnie gość nie przywiązuje wagi do tego co pisze tylko z przeproszeniem stosuje bełkot komisowy i uważa, że napisać można wszystko, co wabi klienta. Pomijam już "kwiatki" typu "wyposarzenie" i "przebiek", ale właściwie nie podaje nic konkretnego, na poparcie swoich informacji. Podaje, że pierwszy właściciel - ty, że auto sprowadzone, a więc już gość udaje Greka i powie, że chodziło mu o pierwszego właściciela w Polsce. Dalej, że serwisowany w ASO, ale nic co to za ASO (może Tavrii?). Bezwypadkowy - jak każdy samochód w ogłoszeniu, ale boi się napisać, konkretnie, że nie miał żadnych napraw blacharsko -lakierniczych. Potem tłumaczy, że nie miał wypadku, tzn. nie był rozwałkowany, ale stłuczki i drobną naprawę miał. Absolutnie nie chcę cię zniechęcać, ale zacznij od pytań przez telefon. Pytaj o wszystko i słuchaj co powie. Ktoś, kto rzeczywiście wie wszystko będzie operował konkretami i będzie cierpliwy, a drobny krętacz gada ogólniki i się denerwuje. Przede wszystkim skąd ma pewność, że auto nigdy nie było naprawiane - tak należy sądzić, skoro podaje, że lakier oryginalny, ilu miało innych właścicieli, czy było serwisowane w ASO Renault, gdzie, czy ma faktury za te serwisy itp. Cena nie jest za niska, bo przebieg robi swoje - przy tym roczniku standardowo to prawie 2 razy mniej. Jak to było ASO Renault to auto jest w centralnej bazie i każdy serwis ma do niej dostęp, choć nie każdy chętnie do niej zajrzy i przekaże co tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!