Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 1.6 - chcę kupić


mikul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy możecie mi powiedzieć, czy coś niepokojącego widac na tych zdjęciach? Chce jutro jechać z zamiarem kupna - ale mam 340km w jedną stronę :). Szukałem Laguny, V40 i w końcu zainteresowałem się Meganką.

Na zdjęciu widzę, że zderzak ma jakby inny kolor, ale telefonicznie Pan mnie zapewniał, że nic nie było robione, że zderzak jest plastikowy i często się zdarza, że minimalnie się różnią kolory zderzak/błotnik.

Będę wdzięczny za pomoc.

http://allegro.pl/renault-megane-1-6i-16v-skora-full-opcja-gwarancja-i5211485786.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Brak zaślepki zamka awaryjnego w drzwiach kierowcy, brak radia oryginalnego (możliwe, że nie było go seryjnie bo nie ma sterowania pod kierownicą). Pojechał także z poduszkami, auto ma na bank tylko 4, jak już. Poduszkę kierowcy i pasażera oraz 2 kurtyny w dachu schowane (brak poduszek w boczkach foteli i boczkach tylnej kanapy), widać to na zdjęciu przedniej szyby, że jest tylko piktogram przednich. Wydaje mi się, że nie ma ESP, jest brak wyłącznika obok włącznika tempomatu. Brakuje także zdjęć komory silnika. I ogólnie plaka nie żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje także zdjęć komory silnika

fakt.

Tyle co się dowiedziałem to, że silnik nie jest umyty i oczywiście wszystko super :D. Powiedzcie, warto? Brak zaślepki mi nie przeszkadza, ważne, aby blacha była ok, silnik, konstrukcja. Na zdjęciu bocznym jeszcze zauważyłem, że tył jakby niżej siedzi niż przód. Dobrze widzę? Czy to może oznaczać zawieszenie do roboty?

 

Mam jeszcze jedną w tym rejonie w razie czego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5184274180

 

Możecie coś o nim też wrzucić? Muszę mieć jakąś alternatywę na taką podróż.

Dziękuję.

Edytowane przez mikul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odpuściłbym sobie podróż dalszą niż 100km. Bo rozczarowanie może być wielkie.

Szukam auta 3 miesiące, w okolicy same padła widziałem, dlatego zdecydowałem się na podróż dalej. Nie było łatwo, ale nie chce kupować samochodu przez nastęne 3 miechy. Jeśli warto jechać po to auto to pojadę. Jeśli coś wzbudza niejasności to bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o VIN auta i podzwoń po ASO, to może dowiesz się czegoś o historii auta. To jest tańsze rozwiązanie niż wydawanie kasy na paliwo.

 

Dodano: 29 mar 2015 - 18:51

Ten drugi ma ręcznie regulowane lusterka, tylne okna na korbki. Brakuje bata anteny radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widzę, że zderzak ma jakby inny kolor, ale telefonicznie Pan mnie zapewniał, że nic nie było robione, że zderzak jest plastikowy i często się zdarza, że minimalnie się różnią kolory zderzak/błotnik.

Co za głupota. Przecież błotnik też jest plastikowy, a nawet jakby był z blachy, to inny kolor i tak jest niedopuszczalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota. Przecież błotnik też jest plastikowy, a nawet jakby był z blachy, to inny kolor i tak jest niedopuszczalny.

Masz 100% rację, jest niedopuszczalny! :)

Ale niestety, tyle teorii. W każdej Megane 2 jaką miałem oraz w obu Megane 3, które posiadam zderzaki miały, mają inny odcień. Dodatkowo w Megane 2 blenda tylnej klapy też miała inny odcień.

Wszystkie auta posiadam od nowości więc historia znana. Nie jest to problem tylko moich aut, obserwując otoczenie zauważam to praktycznie w każdej Megane.

Nie wiem, czy Renault nie potrafi dopracować technologii lakierowania, czy o co tutaj chodzi.

Błotniki są lakierowane razem z nadwoziem więc są w tym samym odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!