Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Roleta przeciwsłoneczna tylnych drzwi - do czego ją zaczepić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w tylnych drzwiach rolety przeciwsłoneczne z takiej czarnej dziurkowanej tkaniny. Ale nie mam pojęcia do czego je się zaczepia, próbowałem do rączki ale nie ma jak zaczepić. Ktoś może pomóc ? Może jakieś zdjęcie ? Roleta tylnej szyby ma zaczepy które się wczepia do zaczepów podsufitki, a w drzwiowych nic kompletnie nie ma.

 

Roleta drzwi ma taki zaczep:

post-76390-0-37244500-1428254748_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popatrz na ramę drzwi.

Jak sobie wyobrażasz roletę dołem zamocowaną w drzwiach podpinać do podsufitki??

Nie ma takiej opcji, by wytrzymała pierwsze przypadkowe otwarcie drzwi, jak będzie tak wysoko zawieszona.

Widoczny na fotkach we wskazanym temacie zaczep, jest na środku uszczelki na górze ramy drzwi.

A zawieszona rozwinięta roletka otwiera się razem z drzwiami.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na ramę drzwi i nic tam nie ma, naprawdę wszystko obejrzałem zanim zapytałem na forum. Nawet otworzyłem szybę aby sprawdzić czy tam nie ma jakiegoś zaczepu i tez nie ma. Megane to nie Scenik ;)

post-76390-0-67941100-1428309741_thumb.jpg

post-76390-0-36481400-1428309749_thumb.jpg

post-76390-0-89651500-1428309758_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, teraz wiem czego szukać :D

 

P.S. Żeby pisać po polsku za każdym razem muszę przestawiać klawiaturę na polska o czym zapominam ;) Dlatego brak ogonków.

Edytowane przez 1olek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, ostatnio zauważyłam, że odpadł mi uchwyt, zaczep (nie wiem jak to inaczej nazwać) od rolety od strony pasażera z tyłu :( zapewne moje dziecko coś dłubało i wydłubało :( i nie mam jak teraz zaczepić rolety gdy świeci słońce. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę takie coś kupić ?? allegro jakiś link?? czy cokolwiek ?? Nawet nie wiem pod jaką nazwą mogę to szukać. Jestem z Poznania więc mogłabym nawet gdzieś podjechać w okolicy. Będę bardzo wdzięczna.

 

halo halo potrzebuje też ten haczyk, czy ktoś wie gdzie mogę go znaleźć :) z tylnych drzwi mi odpadł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam a mam pytanie chciałbym zakupić roletę na tylne prawe drzwi do swojego megane ii sedan ph1 ponieważ moja została połamana. I teraz moje pytanie. Czy rolety z HB 4d, combi lub sedana są na drzwiach takie same czy się jednak różnią. POZDRAWIAM

Edytowane przez clive120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś kolory rolet czy wszystkie rolety są koloru czarnego. 

 Czy rolety od np scenica beda również pasowały do megane ii sedan

Edytowane przez clive120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz swoją połąmaną wykręć i sprawdź nr i co najwyżej zmierz czy ma tą samą długość co w kombi. Jak coś mam jedną z kombi sprawną wyciągniętą to mogę Ci zmierzyć i sprawdzić nr na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam siwy645. Czy mógłbyś zmierzyć jednak tą roletę drzwi prawych w combi. Ja jak pisałem wcześniej mam wersje SEDAN i nie wiem jaką rolete w końcu zakupić. Dzięki

 

A mam jeszcze pytanie. Czy rolety w drzwiach są takie same. Tzn. Czy L=P Czy jak potrzebuję prawą stronę to muszę kupić.

Edytowane przez clive120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!