Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 1.9 DCI


robsonvw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o tym egzemplarzu ? kolega szuka samochodu i chcę go namówić na megane II znalazlem takie ogłoszenie:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-9-dci-grandtour-webasto-ID4pbmDG.html#801fd2e235

 

co o tym sądzicie.

 

Dodano: 18 maj 2015 - 09:31

W środę jadę zobaczyć tą megane z kolegą, na co zwrócic uwagę ? widać coś podejżanego ? nikt sie nie wypowiedzial do tej pory to chyba jakas nieciekawa ta megana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia kiepskie, z tego co tu widać to błotnik od strony kierowcy kiepsko spasowany, także zwróc uwagę na przód, tylne drzwi od pasażera strony jakaś duża szpara, chyba ze tak wyszła na zdj, nie widzę nalepek na progach z tyłu. Oczywiście mechanika do sprawdzenia na warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wkońcu ktoś coś napisał <piwko> , sKarlosMegane - sprawdzę to na co zwróciłeś uwagę, jak by ktoś coś jeszcze widział to proszę pisać, co kilka głów to nie jedna :mrgreen:

 

Dodano: 31 maj 2015 - 17:09

byłem oglądałem ten samochód z kolegą i tak: auto ok nieporysowane nie powgniatane jedynie obcierka na zderzaku z przodu, w srodku ładne, mechanicznie to trzepie lekko silnikiem na wolnych obrotach, sprzedający mówił że to poduszka silnika, faktycznie poduszka silnika jest taka opadnięta, serwis do 200 000 w renault tak przynajmniej jest w książce a i wszędzie są jakieś naklejki serwisowe ponaklejane z przebiegami :) gościu chce za auto 10800 i ani grosza mniej co kolegę który chce kupic auto troche zmartwiło bo ma 10 000 :) ogólnie sprzedający taki olewający jak by go nie obchodziło czy sprzeda czy nie, jak myślicie warto brac ? czy szukać czegoś innego bo jestem skłonny mu pożyczyć brakującą sumę jak się zdecyduje.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!