Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w zakupie Megane III Grandour Megane III phI


treat

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów :)

Od jakiegoś czasu poszukuję kompaktowego kombi z racji obecnych potrzeb. Po wielu jazdach próbnych, konsultacjach i analizach, wybór padł na megane w wersji numer 3. Szukam autka do +/- 35 000 zł, z rozsądnym przebiegiem. Śmigam głównie po mieście, trasa to weekendowe wypady + wakacje.

Prośba do Was o ocenę następującego egzemplarza:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-krajowa-1-wlasciciel-rejestracja-2012r-okazja-ID6y526Z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się i autko fajnie się prezentuje. Fajna sprawa z tymi lampkami w drzwiach - u mnie tego nie ma :-) To co mi się rzuciło w oczy to fakt, że samochód nie ma relingów. Na pewno na plus, że jest to auto od dealera a nie z jakiegoś prywatnego komisu. Ja osobiście myślę, że warto pojechać i przyjrzeć się bliżej oraz odbyć jadę próbną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba wersja flotowa. Ręczna klima, brak relingów, stalowe koła, mechaniczny hamulec ręczny. Zaletą jest możliwość założenia gazu ale w tym samochodzie będziesz wyglądał jak przedstawiciel handlowy ;)

 

Co do bezwypadkowości to prawy przedni błotnik nie schodzi się ze zderzakiem, lewy przedni ma dużą szczeliną przy drzwiach kierowcy a drzwi kierowcy w tylnej części odstają od tylnych.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spory przebieg jak na 3 lata, fakt realny ale chyba można znaleźć coś z mniejszym.

 

Dodano: 20 maj 2015 - 14:51

 

Co do bezwypadkowości to prawy przedni błotnik nie schodzi się ze zderzakiem, lewy przedni ma dużą szczeliną przy drzwiach kierowcy a drzwi kierowcy w tylnej części odstają od tylnych.

 

Wygląda, że błotnik przedni od strony kierowcy ma po prostu wgniecenie - widać na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Coś podobnego mam, jest dosyć miejsca a bagażnik naprawdę pojemny, taki też szukałem.

Wcale klima manualna nie przeszkadza.

Radio sterowane z kierowicy OK! U mnie niestety nie :angry: ale dla mnie to nie problem.

tyko uwagi mam do spalania, wcale nie tak jak niektórzy piszą, że pali 5-6 l/100km, niesstety po mieście to nawet 9 - 9.2l, a w trasie autostradą do 130km/h zmieści się 6.7l, jeżeli ciężka noga to nawet 8l ogólnie na trasie 500km mieści się w 7,3l.

Szeroki dobrze trzyma się drogi, fajnie się prowadzi tylko dlaczego BIAŁY? są ładniejsze kolory.

Jestem drugim właścicielem i Użytkuję już trzeci rok przejechane 67000 i narazie większych problemów BRAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za wszystkie opinie. Szukam dalej.

Może ktoś z Was ma jakiś egzemplarz godny polecenia?

 

Edycja: Prośba o opinie na temat tego oto egemplarza:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-idealny-krajowy-16v-dynamique-16v-1-wlasciciel-bezwypadkowy-ID6y5QwR.html

Edytowane przez treat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Jest OK i już super kolor taki mam:)

dosyć solidne wyposażenie, ktoś dużo jeździł ponad 83000 sporo jak na 2 latka. Trzeba pomyśleć o wymianie rozrządu chociaż w książce pisze że wymiana przy 120000km

Cena - no nie wiem, mi teraz wyliczyli za OC AC NNW wartość auta 2011r od 26500zł do 32000zł (Warta, MTU, Hestia, PZU, Gothaer - tam sprawdzałem oferty)

Negocjować z ceną

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!