Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę auta


sagemini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Forum śledzę już od jakiegoś czasu ponieważ rozglądam się za autem dla siebie. W oko wpadła mi taka oto Megane 3. Prosiłbym o ocenę tego auta. Jestem przekonany, że jako użytkownicy Megane będziecie w stanie dostrzec więcej niż ja. Sprawa dość pilna bowiem dziś po południu jadę obejrzeć ten samochód. Na co zwrócić szczególną uwagę?. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do oferty:

Megane 3 ph1 Dynamique

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Jestem już po oględzinach samochodu i stałem się jego nowym właścicielem :). Auto bezwypadkowe, przemierzone miernikiem lakieru. Lakier na całym aucie ma wartości od ok. 100 do 145 mikronów. Na słupkach wewnętrznych było to ok. 70 - 80 mikronów. Serwisowany wyłącznie w ASO, pełna historia wraz z fakturami. Jazda testowa wypadła pozytywnie. Ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - troszkę szkoda tego ESP :/. Miałem go w poprzednim aucie i w trudnych warunkach dawało się odczuć jego pozytywny wpływ na prowadzenie. Niemniej jednak, ten egzemplarz miałem raptem 90km od mojego domu. Pewna historia, pierwsza rejestracja w dn. 07.12.2011 roku. Auto ma jeszcze oryginalne gumy letnie w naprawdę świetnym stanie a ogólny stan techniczny i wizualny nie wskazywał w żaden sposób aby przebieg był większy niż deklarowane 84500 km. Generalnie żal byłoby mi go nie kupić bo wszystko poza ESP było na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!