Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bagażnik dachowy (bazowy) do Megane III Hatchback.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich,

 

proszę o poradę odnośnie montażu zakupionych oryginalnych belek dachowych do Megane III hb, ponieważ sprzedająca Pani zapewniała, że były montowane właśnie na takim modelu tylko teraz pomyślałem, czy może mieć znaczenie na której wersji "meganki" phI, phII itd. ?

Według instrukcji stopki belek powinny być zrównane z rantem na dachu - w przypadku belek z przodu tak jest, ale belka tylna i jej ścianki wewnętrznych stopek belek są jakby przesunięte do środka dachu (tak jak na zdjęciu drugim zaznaczonym kolorem czerwonym, bo pierwsze zdjęcie przedstawia ustawienie ścianki belki przedniej). Belki nie można rozsunąć, próbowałem na różne sposoby, ale żadna inna konfiguracja nie wchodzi w grę i nie dałoby rady zamknąć drzwi. Proszę o pomoc, czy tak ma być, albo może być i zostawić :)

belkaOk.jpg

belkaZle1.jpg

Edytowane przez Nft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na Twoim miejscu zgłosił ze zdjęciami które masz do pani sprzedającej z prośbą o wyjaśnienie. Raczej nie zaryzykowałbym wyruszenia w trasę z bagażem zamocowanym na niepewnej belce. Może przesunięcie o którym piszesz okazać się tylko walorem estetycznym i nie ma wpływu na nosnosc belek. 

Przy obecnym zamocowaniu belki tworzą płaska powierzchnię do montażu boxa, uchwytu nart czy cokolwiek tam będziesz przewoził? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zainteresowany normalnym bagażnikiem, to mogę Ci swój sprzedać, ale niestety za normalne pieniądze, bo za pół darmo go nie oddam. Niech służy pająkom, bo zasiedliły go. I tylko bym sprzedał komplet z trzema uchwytami na rowery, bo nie będę go na jakieś kawałki dzielił. W razie co pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. 
Zamierzam kupić poprzeczki dachowe oraz boxa na dach do R M III Hatchbach 2009r., min. pojemność boxa 430 L.

 

Tu pytanie do grupowiczów!

Może ktoś z Was posiada na sprzedaż? Chętnie rozważę każdą propozycję.

Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej,

odgrzeję kotleta znów :D

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Zacząłem jakiś czas temu szukać belek do swojego Megane III 5d.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Znalazłem nowy oryginał w zagranicznym sklepie w super cenie. Dopiero gdy sprzedawca wysłał paczkę zauważyłem, że to nr katalogowy 7711424760 przeznaczony do Grandtoura bez relingów, a HB ma nr kat. 7711424758.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Trudno znaleźć różnice po zdjęciach. Zastanawiam się czy będzie pasować. Może macie jakieś doświadczenie?

 

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.7 :!: - aniewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukaszsz91 napisał(a):

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 oraz 6 :!: - aniewa

Cześć! mam belki do sprzedania ze swojej Meganki 3 HB 5d
https://www.olx.pl/d/oferta/belki-relingi-renault-megane-3-iii-hatchback-fluence-CID5-IDW0T5a.html?bs=olx_pro_listing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!