Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Felgi Stalowe śruby z ruchomym stożkiem


Brzozowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dręczy mnie jedna sprawa. W mojej Megi III posiadam zamontowane oryginalne felgi SPORT 16' na śrubach z ruchomym kołnierzem. Czy te śruby mogę zamontować do przykręcenia oryginalnych felg stalowych? Bardzo proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup takie jak powinny być, czyli bez podkładki, to tylko kilka złotych i nie masz problemu.

Nawet producent, sprzedając auta fabrycznie wyposażone w felgi z aluminium dodaje pięć śrub bez ruchomego stożka do stalowego zapasu. W dobie wszędobylskiej oszczędności, gdyby były zbędne to w aucie byś ich nie znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent od jakiegoś czasu do felg aluminiowych daje przemalowane na srebrno śruby do felg stalowych. Mój z 2009 roku ma śruby jeszcze z kołnierzem.

Jeżeli ktoś jest chętny to odsprzedam komplet takich przemalowanych śrub do felg stalowych. Śruby z 2015 roku. Praktycznie jako nowe :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można użyć śrub z ruchomym stożkiem, ale potem będą pokaleczone przez felgi stalowe.

Efekt będzie taki, że później odciśnie się to w gniazdach felg aluminiowych.

Rozmiar klucz 17, czy 19 ma mniejsze znaczenie, bierzesz takie, jaki masz klucz w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga

Kurczę, tylko kompletnie nie wiem jaki mam klucz w samochodzie. Samochód mam od miesiąca, jest oryginalny zestaw do Megi III więc klucz też oryginalny.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!