Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II Doinwestowana


daamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem już nieaktualne ogłoszenia ale zadzwoniłem do sprzedającego i w dalszym ciągu chciałby sprzedać a mianowicie:

 

http://allegro.pl/megane-2-doinwestowana-i5798904573.html

 

Co byście mi mogli doradzić odnośnie tego ogłoszenia jak i samego auta ? Co myślicie, proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to cienie, ale lewy bok wygląda jak by był pogięty albo źle pomalowany.... po za tym jak widzę słowo "doinwestowana" w ogłoszeniu to zapalają mi się wszystkie lampki ostrzegawcze.

Zresztą cały opis jest jak od handlarza... klasyczny przebieg (niemal od linijki 200k), klasyczne teksy typu ten o "problemach rodzinnych", "robieniu dla siebie" itd... wszystko niemal wymienione wiec oddaje normalnie z dobroci serca...

 

I może trochę przegnę, ale nie zdziwił bym się gdyby posta założył sprzedający a nie potencjalny kupiec (konto z krk założone dziś, i golf 1.9 z 33k przebiegu, no jasne :))... kto zakłada temat na forum z tekstem o doinwestowaniu ?:) Oczywiście mogę się mylić (konto allegro wygala niby spoko), ale jakoś tak mnie naszło :)

 

Ja za sam opis trzymał bym się z dala od tego auta.

Edytowane przez behbeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi kierowcy pogięte. Lewe tylne koło sprawia wrażenie przesuniętego do przodu (mogę się mylić). Jak ktoś pisał wyżej drzwi od dCi. Jakaś przygoda była.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a "zwykle" meganki II miały liczniki do 250 i po lewej stronie od obrotomierza? :) nie wiem, bo o 2kach nie wiele wiem, ale dziwne się to wydaje, szczególnie ułożenie

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający wydaje się być dość wiarygodny, samochód sprzedaję ponieważ powiększa mu się rodzina, wystawił na allegro, nie był ofert kupna dopiero poźniej zauważyłem zadzowniłem i okazuje się że w dalszym ciągu jest na sprzedaż, jest mechanikiem i samochód robił pod siebie i w dalszym ciągu nim jeździ, jeśli chodzi o napis na drzwiach dci to po prostu plastik, który dobrał w takim samym kolorze, a nie miał od benzyny, w takim razie co byście mi doradzili ? Rzeczywiście w opisie jest podane c zostało wymienione, jeśli to wszystko by się zgadzało wydaje mi się, że cena nie była by taka zła, 10 500. Planuję jutro jechać oglądnąć ten samochód, na co zwrócić uwagę O co mogę pytać ? Czy możecie mi jeszcze w jakiś sposób doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający wydaje się być dość wiarygodny, samochód sprzedaję ponieważ powiększa mu się rodzina

 

Przecież to ściema... powiększenie rodziny to nie ciężka sytuacja rodzinna (a tak jest w aukcji :P). No chyba, że zapomniało się? bo nadal obstawiam, że to Ty sprzedajesz.

Po za tym, bez urazy ale kto wierzy (szczególnie w Polsce z naszym rynkiem używek), że tyle aut sprzedaje się z tego powodu i to z akurat 200k przebiegu po wymianie wszystkiego.... Jest aut w tych cenach trochę, a Ty uparcie o tym aucie... ciekawe czemu. To też nie pierwsze auto, które ten nr telefonu sprzedaje... choć założę się, że na to poprzednie też jest ładna historia :P

No i nie wierzę, że mechanik przed sprzedażą nie wymieniłby tego DCI na coś co nie powoduje, że chce się omijać auto szerokim lukiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!