Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bodykits m3 coupe tuning


HOSToRIDER

Rekomendowane odpowiedzi

witam ile powinno kosztowac polakierowanie body kits sa to dwie dokladki do bokow przednia listwa oraz tylni

<><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><>

lakiernik za polakierowanie chce 400-500 zl ok zgodzilem sie

<><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><>

lecz za zalozenie chce 300 w gore

wyczytalem na internecie ze to sie zaklada na klej do szyb

<><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><>

wiec az taki koszt zalozenia tego jest??? jak dlamnie to bardzo duzo liczylem na 100-150 prosze pomoc mi w tej kwesti bo nie wiem czy dyskutowac z nim czy samemy sie za to zabrac dodam iz sam rozebralem swoja meganke 3 coupe (caly srodek siedzenia podloge konsole srodkowa radio nawiewy powymienialem wyciszenie zarowki i jestem z tego zadowolony chodzi mi glownie o ta cene zalozenia

<><><><><><><><><><><><><><>

przepraszam za chaos w mojej pisowni z gory

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi, ortografia.

5.9 - Enter Aston76

 

 

może zamiast błędy interpunkcyjne poprawiać, to tak może chodź trochę pomocy ???

 

uważam iż szybciej by ci zajęła odpowiedz, nawet pogłosek.

 

 

 

Połączono z istniejącym tematem.

 

witam jaki klej kupić jak chcę dokładki przykleić na klej do szyb

 

dokładki sa z włókna szklanego oraz sa polakierowane 472 lakier metalic i chce je przykleić do swojego lakieru i juz nigdy ic h nie sciagać

 

przednia oraz progi są tak jak pisałem wyżej , lecz tył jest to plastik i lakier muszę na plastik nakleić wiec prosz o pomoc jaki klej kupic do tego

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi, ortografia. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odświerzyć temat. Mam podobny problem. Z prawej strony mam ułamaną część przednią dokładki progu, to takie "wyprofilowanie". Poprzedni właściciel auta twierdzi, że cały pakiet jest od nowości jak auto było kupowane w salonie PL. Podobno ten spoiler uszkodzono mu u mechanika przy podnoszeniu auta. U mnie taka dokładka składa się z dwóch części i obie są przykręcone do podwozia. Dokładnie na środku progu widać małą przerwe, ewidentnie nie jest to jeden element. Jest część tylna i przednia. Przeczesałem już chyba cały net i nie mogę doszukać się takiej dokładki jak moja. Gdybym znalazł np. przednią połowę to wymieniłbym tylk ją, a nie cały spoiler. Do tej pory znalazłem trzy firmy w Polsce, które sprzedają spoilery do megane 3 coupe tzw. body kit. Niestety nie są to takie jak u mnie. Są tłoczone u nas lub sprowadzane z Niemiec i delikatnie różnią się kształtem, no i są jako jeden element (nie dzielone na pół). Oczywiście trzeba je też malować. Chciałbym trafić na takie jak są w moim aucie, ale mam wrażenie, że nie będzie mi to dane. W związku z tym zaczynam poważnie myśleć o tych tłoczonych u nas, np. firma z Łodzi oferuje takie. Twierdzą, że będą pasować. Tylko ten sposób montażu na klej do szyb mnie troszkę martwi. Czy to faktycznie będzie się trzymało tak jak te co mam teraz. A może ktoś ma sprzedać lub wie gdzie kupić taką dokładkę jak ja mam ?

 

Victoria, orginał zakupiony.

 

 

Edytowane przez Szczotka75
Zakupione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!