Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault 1.9dci 131KM-prośba oocenę


TWNowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Nowy na forum i nowy użytkownik marki renault (chyba)

Jestem zainteresowany zakupem tego egzemplarza:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-9dci-131km-navi-alu-handsfree-parktronik-z-niemiec-oplacony-idealny-ID6yhyCT.html#65644bc647

Czy mógłby ktoś pomóc w ocenie?Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda na oryginalne części. Mam dokładnie takiego samego, tylko bez nawigacji. Nawet kolor płynu chłodzącego wygląda na oryginał. Pod maską kompletny. Nie jestem pewien, czy powinien mieć na liczniku wskaźnik "eco drivingu". Mój nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz; w nagłówku auto z 2010r, a w opisie 07.2009r. W nagłówku zarejestrowany a w opisie przygotowany do rejestracji - same kłamstwa. Natomiast oceny o stanie hamulców, opon, przeglądów - co ile km, czy jest książka serwisowa - to takich danych brak. Trzeba omijać z daleka takie oferty. Szukać w komisach serwisowych reno

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Gdzie ty widzisz w nagłówku, że pojazd jest zarejestrowany. Pisze przecież, że jest opłacony - czyli opłacona akcyza, i to samo jest w opisie. Koszt po stronie kupującego to 256 zł, i to również jest w opisie ponieważ sprzedający pisze, że pozostaje tylko zarejestrowanie we właściwym wydziale komunikacji. Ty jakiś przewrażliwiony jesteś Andrzej-2010. Zdziwiłbyś się bardzo jakie zonki można trafić również w komisach serwisowych. Pokaż mi komis, czy handlarza który w ogłoszeniu opisze ci stan hamulców?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sotis, Ty patrzysz i nie widzisz "Zarejestrowany w Polsce Tak" Kłamstwo na każdym kroku, więc jak mam wierzyć " Bezwypadkowy Tak ". Pierwszy właściciel Tak. Prawdą jest tylko "Kolor Czarny"

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy książka serwisowa jest potrzebna i czy jest taką wartością. Mam 3 latka od nowego, przy pierwszym przeglądzie dałem książkę do wpisania i usłyszałem, że tego to się w sumie już nie robi, bo wszystko jest w komputerze. Tzn wpisali przegląd ale od tego czasu w ogóle się książka nie przejmuje. Jak wiadomo książkę prosto kupić, wpisów w systemie renault (które widać po zalogowaniu na stronę i podaniu VIN) już nie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!