Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup auta


vici

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie ,

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu nowego auta. Wybór padł na Megane III. Prosiłbym o ocenę egzemplarza z ogłoszenia. Jestem wdzięczny za wszelkie sugestie

http://allegro.pl/megane-1-9-gt-line-navi-skora-parktronik-130km-i6033067825.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewane fotele - bujda, doświetlanie zakrętów - bujda, nagłośnienie premium? ja tam Bose nie widzę, podgrzewany płyn spryskiwaczy - kolejne kłamstwo, sportowa kierownica? haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie ale bez wchodzenia w szczegóły handlarz łże przynajmniej w dwóch sprawach. Pisze, że auto ma m.in. automatyczne światła drogowe i podgrzewane fotele. Kłamczuszek - fotele są faktycznie pakietowe GT/ GT line ale nie podgrzewane - brak potencjometrów do regulacji intensywności podgrzewania. Winny się takowe znajdować na bocznych osłonach siedzisk pod dźwigniami podnoszenia/ opuszczania siedzenia. Co do automatycznych świateł drogowych (tzw visio system) to jeśli są to pod lusterkiem wstecznym na środku przedniej szyby znajduje się tak kanciata skrzynka z obiektywem kamery skierowanym do przodu (przed pojazd). Więcej trudno powiedzieć.

 

A i Leman dopisał prawdę z tym doświetlaniem i podgrzewaniem płynu. Doświetlanie da się zrobić (mam takie) ale to dodatkowa sprawa bynajmniej nie opcja fabryczna. Nagłośnienie BOse też ma inne głośniki w przednich drzwiach i dodatkowe etykiety na przednich błotnikach. Kierownica w skórze ale jakaś zwyczajna. Ja mam tą tzw. sportową - w miejscach zwyczajowego chwytu ma perforację, która jest taką niby wentylacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie Pana poniosło co do opisu... ale zachwala towar jak może. Interesuje mnie czy taka kierownica była modelowo na wyposażeniu. Czy na wasze oko pomijając, że Pan jest Andersenem warto zainteresować się egzemplarzem? Kolejna sprawa czy gt jest dużo twardsze od seryjnego egzemplarza. Jednak zależy mi na komforcie

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem, 2 miesiące na oglądanie MIII gt line w małopolsce i okolicach. Albo ulepy, albo przebiegi cofnięte o 60-100k. Odpuściłem sobie już ten maraton, bo szkoda mi było czasu i pieniędzy na oglądanie. Ostatecznie kupiłem Lagunę III GT używaną w salonie u Niemca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta meganka chyba już długo wisi, raz na jakiś czas przeglądam oferty. Kierownica nie jest od GT-line, to zwykła skóra. W GTline powinna być z perforacją na godz 9 i 3, w tym roczniku BEZ profilowania pod kciuk (GT miały w tych rocznikach profilowanie pod kciuki).

Bajek w opisie jest sporo, gość by z siebie chociaż głupka nie robił w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest tak ogarnięty w tym temacie jak Ty. :) A nóż widelec przyjedzie ktoś, kto się w ogóle nie będzie wcześniej interesował Meganą, spodoba mu się i kupi. Ten ktoś nawet do ewentualnej odsprzedaży nie będzie musiał wiedzieć o tych kwiatkach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!