Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy to dobry zestaw


landzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym założyć instalacje LPG do megane 2 1.6 i zaproponowano mi taki zestaw:

Instalacja STAG 4 Q-BOX

Listwa wtryskowe AC W01

Reduktor AC R01

Oczywiście butla w kole pod butlę dodatkowy stelaż z uwagi na plastikowa podłogę, wew pod klapką pełnych rozmiarów. Cena 2300

Proszę o jakieś opinie jak najszybciej.

Edytowane przez landzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcą nie jestem ale jak szukałem to sterownik jak najbardziej polecali QBOX BASIC.

Jeżeli chodzi już o wtryski i reduktor to KME TUR oraz Barracuda, AC wręcz odradzali.

Taki zestaw zamontowałem za 2500PLN, za klika lat mogę się wypowiedzieć czy było warto B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski bym podmienił na Barracudy, do tego dobry gazownik i powinno być ok. Jeśli jeździsz za zachodnią granicę to lepiej zainstalować wlew wkręcany, łatwo można zmieniać końcówki.

Edytowane przez mich64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym dokładnie sprawdzić, ale chyba mam identyczny zestaw z zaproponowanego. Prawie trzy lata na Qbox jeżdzę i jest dobrze, chodź ostatnio przy przełączaniu schodzi z obrotów lub zgaśnie ale to może tylko kwestia regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o fotki jak jest zamontowana ta instalacja? jutro zrobię i zapodam jak znajdę chwilkę.

 

Dodano: 06 kwi 2016 - 18:52

Witam załączam zdjęcia parownik jest pod spodem także nie widać na zdjęciach. natomiast butla jest w miejscu koła poj. 48 l wchodzi 42,5 l, Zamontowana jest na dodatkowym stelażu żeby nie leżała na plastikowej podłodze. jeżeli coś jeszcze będziesz chciał to napisz postaram się pomóc. Na jednym zdjęciu są zaznaczone na górze bezpiecznik a na dole złącze diagnostyczne od lpg.

post-88540-0-02234300-1459961266_thumb.jpg

post-88540-0-93420100-1459961278_thumb.jpg

post-88540-0-64186900-1459961290_thumb.jpg

post-88540-0-56295000-1459961307_thumb.jpg

Edytowane przez landzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to jak od spodu filtr, bagnet da się wyjąć od góry - mam podobnie. Ja mam jeszcze reduktor na pomiędzy silnikiem a akumulatorem powiem Ci że mój majster mechaniczny "chwalił" gazmena:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!