Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o zidentyfikowanie wersji - Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Boję się że nie lubicie takich tematów jednak jestem po rejestracji na stronie renault która niestety nie pomogła mi w tej kwestii, pozwolę sobie wypisać co w aucie jest:

 

- beżowa pół skóra

- automatyczna klimatyzacja

- 4 szyby el

- lusterka el

 

I tak naprawdę nie wiem co więcej mogę Wam napisać abyście mogli mi pomóc, z takich rzeczy nie standardowych (przynajmniej tak mi się wydaje) jest schowek na okulary w miejscu rączki kierowcy. Tak naprawdę pytam dlatego dlatego iż chciał bym się dowiedzieć ile poduszek powietrznych ma moja meganka. Prosił bym Was o pomoc.

 

post-89944-0-27420200-1459630220_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Clipem możesz to sprawdzić, przy okazji zobaczysz, czy są tam one (choć możliwe, że zworka + kasacja błędu była). Co do wersji niestety nie pomogę. :/

PS: Fajne wnętrze, ale... gdzie dywaniki? :D

Edytowane przez Damn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ostatecznie Dynamique ? Może wiecie ile mam poduszek ? dodatkowo mogę powiedzieć że nie ma przegranych siedzeni. Jego chodzi o dywaniki to że sprzedającym licytowałem się do ostatniej złotówki. Ostatecznie zgodził się na 11800 ale nawet zabiera dywaniki :) auto jest z roku 2005 więc myślę że cena nawet ok jak uważacie ? Dodam że auto było na polskim twardym dowodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie wnętrze w Lux Privilage. Jednak mam inne radio i nie mam pod zegarkiem przycisków do jego ustawiania. Dodatkowo rączki tapicerki na drzwiach mam też beżowe a nie czarne. Dodatkową identyfikacją mogą być oznaczenia silnika przy listwach na drzwiach. Były aluminiowe i plastikowe. Ja mam alu ale jakie były w , ktorej wersji to na 100% nie wiem. Wydaje mi się, że alu było tylko w Privilage.

Edytowane przez mirecc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem Was jednak w błąd. Do niedawna na stronie https://www.renault.pl/moje-konto.html była dostępna taka funkcja, ale teraz została usunięta:

Odpowiadając na Pańskie zapytanie, informuję że opcja sprawdzania wyposażenia na stronie MyRenault nie jest już dostępna.

Mimo to, wystarczył mail na [email protected] i w odpowiedzi dostałem plik z listą wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jak sprowadziłem auto z Austrii to miałem cały typenszejn czy jak to się zwie w języku szkopskim...

Auto odkupiłem od salonu Renault z przebiegiem 14500km, jest w wersji Lux Privilage i xenonów, podgrzewanych foteli, czujników cofania i tempomatu nie ma. Ma za to panoramiczny dach ale to była już opcja. To było 13 lat temu.

Edytowane przez mirecc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, niestety przez stronę nie da się tego sprawdzić ale napisałem do Renault w tej sprawie, dostałem taką oto odpowiedź:

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta Renault.

 

Odpowiadając na Pańskie pytanie, uprzejmie informuję, że nazwy

handlowej wersji wyposażenia nie udało się ustalić, ponieważ auto jest

z rynku niemieckiego. Wersja to LXP16 115 I4 . W celu ustalenia nazwy

handlowej prosze o kontakt Działem Obsługi Klienta Renault w Niemczech.

 

Mówią Wam coś te kody, z tego co udało mi się ustalić jest to wersja Privilage 1,6 - 115 koni ? Czy dobrze rozumiem że dwa więcej niż normalnie czy coś pokręciłem ? Co oznacza l4 ? Napiszę jeszcze do nich aby podali mi adres emailowy do niemieckiego renault i przez google translator napiszę coś po niemiecku może oni odczarują moje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sedan, tylko 115 to mnie ciekawi, jest to auto z 2005roku, dobrze kojarzę że wszystkie inne miały 113 koni, jeśli chodzi o wersję wyposażenia to obawiam się że nigdy się nie dowiem, do niemieckiego renault nie wyślę zapytania bo nie mam pojęcia co piszę do mnie w ankiecie którą trzeba wcześniej wypełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!