Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Demontaż deski rozdzielczej


Rekomendowane odpowiedzi

marklar2, nie przypominam sobie bym czytał posta z takim opisem. Chyba jeszcze tego w Sceniolu nikt nie rozbierał, a jeśli rozbierał to nie opisał. Spróbuj może tak jak w M II. kol. suchutki opisywał jak "wydłubać" panel środkowy, reszta też powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, Było i jeszcze raz było. Sam pisałem parokrotnie.

Napisze jeszcze raz

Zdejmujesz osłony głośników z przodu przy słupkach, pod nimi są śrubki TORX 15 lub 10 Odkręcasz, teraz łapiesz ręcami za wystające wystające elementy "parapetu", najwygodniej nad licznikiem i zegarkiem, unosisz lekko do góry i ciągniesz do siebie. Możesz też zastosować poruszanie góra-dół, jednocześnie ciągnąc do siebie.

Półka trzyma sie na zaczepach i trzeba uważać, żeby ich nie pourywać. Jak zdejmiesz to mass dostęp do innych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd jest w temacie. Chodziło w istocie o scenic I ph 2. Mea culpa. Uważam, że nie ma powodu do roztrząsania problemu. Napisałeś jak się zdejmuje i o to chodziło. Poszukiwanie w tytułach i opisach przez wyszukiwarkę zmusza do otwierania wszystkich tematów i czytania zamieszczonych w nich postów. Poszukiwana fraza nie zawsze znajduje się w temacie postu. Z góry nie wiadomo też dokładnie jaką frazę wpisać. „Demontaż deski”, „Demontaż licznika” i td. Jeśli w wyniku pytania otworzy się kilkanaście stron, to poszukiwania zajmują bardzo wiele czasu.

Zadając pytanie na forum miałem nadzieje, że ktoś z użytkowników wskaże link do takiego tematu, co znacznie skróciłoby czas poszukiwania ułatwia komunikację. Ale jeśli istnieje duża niechęć stałych użytkowników do takiego sposobu komunikacji i wzajemnej pomocy, nie pozostaje nic innego, jak stać się niemym obserwatorem forum, ograniczającym się do czytania starych postów, aby nie narazić się na połajanki pod hasłem „o tym już było”.

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marklar2, nie ma sie na kogo i na co obrażać. Czytałem Twojego posta, (jak zresztą wszystkie) ale także wprowadził mnie w błąd opis. Masz mojego posta już wcześniej w odpowiedzi i wskazanie gdzie masz szukać. To nie moja wina, ze pytasz o co innego niż potrzebujesz. Piszesz, ze błąd jest w temacie, to Ty zakładałeś temat, wiec pretensje do siebie. Co do wskazań linków, dobrze zauważasz ile szukajka wywala odpowiedzi na długie zwroty w zapytaniu. Miej jednak świadomość, że te posty ktoś także musi pootwierać i sprawdzić by podać Ci właściwy adres do posta. Ty czekasz na gotowe i jeszcze masz pretensje, że nikt nie podał linka. Jak myślisz, w czyim interesie jest znalezienie odpowiedzi :P Możliwości masz takie same jak wszyscy. Jeśli jednak uważasz, że nie mam racji w tym co piszę, to pokaż jak to się robi i podawaj linki do tematów innym userom zadającym pytania. Będę obserwował Twoją aktywność na tym polu. Przy okazji; przeczytanie większej ilości postów podczas szukania jednego, także przynosi korzyści.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!