Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem. Poszukuję zaślepki filtra kabinowego do Megane III z automatyczną klimatyzacją. Dzwoniłem do ASO (w dwóch miejscach) lecz nie mają oni tej części na "schemacie". Czy rzeczywiście tak jest, że takiej części brakuje? To dziwne. Producent powinien chyba mieć wszystkie części zamienne do danego modelu. To nie jest jakiś złom, który ma 20 lat..... Czy ktoś z Was może pomóc?

Pozdrawiam

Adrian

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem prawdopodobnie polega na tym, że nie można tej części kupić osobno. Na schemacie widzę cały mieszalnik powietrza, który pewnie zawiera w sobię tą zaślepkę. Kosztuje on tylko...3000+ zł, ale to raczej kiepskie rozwiązanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

To jeszcze raz ja. Nie mogę nigdzie znaleźć rozbitej megany. Dałem posty do internetu odnośnie mieszalnika powietrza i nic. Żadnego sygnału. Miałem przez chwilę nawet pomysł by może zaślepkę od megi II jakoś "zainstalować" Ale zapewne są inne wymiary..... Jestem w du..... Upały za oknem a klimy nie mam......

Ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam

Adrian

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze gorszy problem, dziś jak chciałem wymienić filtr okazało się, że nie ma wcale zaślepki, a co gorsze u mnie w Megane III jest prawdopodobnie mieszalnik powietrza z Fluence, i mam zaślepkę w kształcie prostokątnym, a w ASO rozkładają ręce. Zaczynam coś kombinować z blaszaną zaślepką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja to generation, zauważyłem że nawiewy boczne też mam takie jak w Fluence (nawie na szybę boczną i ten duży boczny regulowany nawiew jest zespolony w jednym elemencie), dziś zakupiłem filtr do Fluence, który tym razem już pasował :)

Zdjęcie mojego mieszalnika powietrza

thumb_hosting_zdjec_1473882479__img_20160913_1128551.jpg

 

Widać brakującą zaślepkę filtra, nad karbowaną rurą do chłodzenia schowka

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano006 znalazłeś czy mam poszukać?

 

robr, u Ciebie na pewno nie podejdzie z megane III. Prostokątny kształt na pewno ma scenic I oraz Laguna II, może jakiś cudem wyrzeźbisz i podpasujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!