Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganka do oceny


rustin

Rekomendowane odpowiedzi

dwóch lewych rąk nie mam więc sam coś tam przy autach robię, w sumie większość.

VIN auta

vf1bm0h0h28173061

z tego co się dowiedziałem od konsultanta z reno.

Auto od 2003 do 2015r serwisowane, jest ponad 40 wpisów i ost przebieg to 14.11.2015 210 674 km. Czyli by się zgadzało.

Może i nie perełka od Niemca z pod koca i za 7 tyś ale warto je brać ?

Edytowane przez rustin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycia nadmiernego nie widać a korozji wogole. Kolego z tego co widzę megane po lifcie to rok 06. Znajdź mi taka w cenie tej 9 tys to kupię. Tak samo można mówić dołożyć i kupić megane 3. Mam taki budżet i nic więcej.

O kartę nie pytałem, ale koszt 800zl? Tu na forum piszą o Maks 400zl.

Jakie są te skandaliczne ilości awarii? Mógłbyś wymienić to bym od razu się temu przyjrzał.

Ja dorabiałem kartę w serwisie Renault w Warszawie na Ursynowie na prawie 800 zl. Cewki ciągle padają. Poduszka się świeci nagminnie (koszt w serwisie naprawy 100zł). Samochód ogólnie psuje się pod względem elektroniki. Tak wariuje że szok. Po deszczu gdy samochód stoi na dworze cały wyświetlacz dostaje szału. W Megane II phI największym problemem jest elektronika. Lecz problemy są z cewkami zapłonowymi. No czasem auto ma kaprys i nie odpala bo komputer ma zły dzień. Ogólnie megane po lifcie są milion razy lepsze. Kolega ma i zachwala bardzo. Ja dziś gdybym kupował tylko po Lifcie. Kolega mechanik jak zobaczył że kupiłem przed liftingiem to mnie wypomscil (???) :P :D Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem nie wymieniłes ani jednej cewki. To nagminnie się psuje w Megankach. Nie można pwoiedziec Meganka gruby nie jej spier.. Elektronika była by na prawdę bardzo dobrym samochodem. Mimo to ja lubię. Ale jednak po lifcie są lepsze. Chociaż ja swoją mam pół roku ale bardzo bardzo lubię. A jak to Francuzik. Bezawaryjny nigdy nie będzie

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polifty naprawdę są mniej podatne na awarię a przed tak się sypią?

Sprawdziłem w Polsce co mogę dostać za 10tys w pb i HB,roczniki to ok 03. Taki budżet mam i nie podskoczy z tym. Jakie inne auto proponujecie?

Olaf skąd wiesz że milion razy lepsze? Bo kolega ma? Czytam forum i na necie i nic takiego nie mogę znaleźć.

Edytowane przez rustin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie tragedii nie ma, kupić normalnie przewody dobrej firmy do auta, np jakiego teraz mam to koszt 200zł i cewka też jest.

A ten przebieg udokumentowany ?

Już byłem pewny i mnie nastraszyliście tą awaryjnością elektroniki itd.

Edytowane przez rustin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną wszystko z elektryki działa.

Chyba się nie dowiem jak to jest z tym przebiegiem.....

Pytałem także o silnik, podczas jazdy ok 2 tyś rpm ze stałą prędkością poszarpuje. Cewki czy świece ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!