Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jaka chłodnica klimatyzacji i intercoolera do 2.0 dCi?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powiedzcie proszę, którego producenta chłodnicę klimy oraz intercoolera polecacie do Scenic III 2.0 dCi z 2011r?

 

Chłodnica klimatzyacji to Renault OEM 921000294R czyli Nissens 940259 lub Valeo 814187 - w slepie lokalnym 350-420zł

Chłodnica intercoolera to Renault OEM 144969107R czyli Nissens 96543 lub Valeo 818869 - w slepie lokalnym 560-620zł

 

Wiadomo, że na 1 montarz dawali Valeo, ale czy dzisiejsze chłodnice NISSENS-a ze wzgledu na to, że specjalizuje się on w chłodnicach nie są pewniejsze od Valeo?

 

Z góry dziekuję za pomoc!

Edytowane przez rob4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissensa montuję często do ciężarowych samochodów, np do MANa TG nie pasują mocowania. Trzeba docinać. To tylko jeden przypadek w którym notorycznie mam problem. Osuszacz z tej firmy nie pasuje do scani R- trzeba doginać rurki. Z osobówkami nie mam doświadczenia- nie wypowiadam się. Nikogo nie zniechęcam bo wiele części tej firmy założyłem i zawsze klima była wydajna i szczelna. Zawsze można oddać do sklepu.

Z plusów to na pewno są dobrze zapakowane, zaślepione szczelnie, ogólnie dobrze zrobione.

Badziewia nie ma co kupować- kupiłem kiedyś osuszacz z najtańszej firmy, oczywiście nie pasował ale nie dało się zwrócić do sklepu. Kolega go przepołowił szlifierką a tam pustka. Była to tylko pusta bańka! Bez użyteczny niespełniający swojej funkcji.

Edytowane przez elwik1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pierwszą podpowiedz, z tym, że to akurat Nissens jest droższy w wielu sklepach, dlatego tez zastanawiałem się czy jakość nie będzie lepsza od Valeo. Valeo wiem, że ma dobre reflektory etc. a Nissens w końcu specjalizuje się w produkcji chłodnic.

Edytowane przez rob4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!