Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w ocenie Megane 3


winek

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie , dziadek z wermachtu musiał kręcić bączki na ręcznym przed kościołem. :)

Mi tarcze przednie w M3 wystarczyły na 160 tys km , tylne na 260 tys km , razem z klockami.

Wymiana tarcz przy 88 tys km to albo rozpusta , albo coś było kręcone na liczniku.

 

Będę miły i nie będę odpowiadał na temat rzekomego KRĘCENIA LICZNIKA. To że Ty się naciąłeś na przekręcony licznik to nie znaczy że wszyscy mają takiego pecha.

 

PS. Poprzedni właściciel zmieniał nawet żarówki w ASO na co też mam rachunki. I nie nie był kręcony, w Renault, przebieg zapisywany jest nawet w kartach startowych. I oczekując na złośliwe komentarze, tak zgadza się z przebiegiem na liczniku i wszystkimi wpisami i rachunkami.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, w Megane przebieg jest zapisywany też na kartach startowych i w jeszcze w kilku miejscach, pewnie nawet o tym nie zdajesz sobie sprawy.

Ale niestety można to skorygować.

Nie dziw się żartobliwym komentarzom, przeważnie większość aut na rynku wtórnym pochodzi od statecznych użytkowników w podeszłym wieku z żalem sprzedających swoje wypieszczone cacka. Każdy nowy właściciel, twardo w to chce wierzyć.. Realia rynku jakie są, każdy widzi.

Ale może Twój nowy nabytek to właśnie ten jeden jedyny rodzynek, da wiele zadowolenia i szczerze Tobie tego życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano: 18 wrz 2016 - 08:34

 

Nie dziw się żartobliwym komentarzom, przeważnie większość aut na rynku wtórnym pochodzi od statecznych użytkowników w podeszłym wieku z żalem sprzedających swoje wypieszczone cacka. Każdy nowy właściciel, twardo w to chce wierzyć.. Realia rynku jakie są, każdy widzi.

Ale może Twój nowy nabytek to właśnie ten jeden jedyny rodzynek, da wiele zadowolenia i szczerze Tobie tego życzę. :)

 

Zgadzam się z Tobą, jednak mam tą pewność ponieważ sam prowadziłem rozmowy z Niemcem i to w średnim wieku, byłem sam po samochód a nie przez pośredników/komisy/importerów. I tak jak mówiłem wcześniej, niemiec nie płakał jak sprzedawał, bo po prostu zakupił nowy samochód, to po co miałby płakać za starym.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do teorii 6 miesięcy, to jest kwestia jeszcze podatku bodajże, ale mogę się mylić. Takie auta stoją tyle czasu na placu i dopiero wtedy zostają wystawione na sprzedaż, aby nie płacić podatku. Nie mniej nie zmienia to faktu, że w tym czasie auto może przechodzić solidną reanimację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!