Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosty i tani interfejs diagnostyczny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, makin23 napisał:

A taki się nada do megane III 2010 r

Dlaczego chcesz płacić za elma  130 pln ?  skoro można kupić taki sam za 20-40 pln.

Dla tego guw....ego programiku ? którym prawie nic nie zrobisz.

Program na  elm  dla renówek to  dtt4all  , którym zrobisz wszystko a nawet więcej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum chwalą firmę Mari za sprawną komunikację, a mi już na dwa zapytania nie odpowiedzieli. W sumie byłem już prawie zdecydowany na zakup ale znalazłem tą listę: link i wynika z niej, że w roczniku 2014 za dużo nie zadziałam. Nie odpowiedzieli mi na pytanie co to potrafi przy moim aucie zrobić więc może ktoś posiada MaxiEcu+ELM327 BT oraz MIII phIII i mógłby się pochwalić co można zrobić? Nie chcę kupić czegoś, co później będzie mi bezużyteczne. A może lepiej zainwestować 300 zł więcej i kupić za 550 zł MPM-COM? Jakie są ku temu przesłanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić co może zrobić dany interfejs wchodząc na stronę Maxiecu https://www.maxiecu.com/oprogramowanie,2,pl.html i tam otworzyć "Sprawdź kompatybilność Systemu". Po wpisaniu rodzaju interfejsu (elm lub MPMCom), marki i typu pojazdu można sprawdzić wszystkie oferowane możliwości programu maxiecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @aniewa za podpowiedź. Widziałem to i jak w przypadku "ciśnienie w oponach" i "drzwi" sprawa jest oczywista tak nie wiem co wybrać z zakładki "silnik benzynowy" bo lista jest spora. Możesz podpowiedzieć?

image.thumb.png.320bbe5e0a9ac587044ae53922f3b712.png

@fourier ile PLNów wyszedł Cię ten CLIP? Nigdy nic nie zamawiałem od chińczyków i jakoś nie mam do tego przekonania ale może warto się zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLIP wyszedł chyba 480 zł, testowałem go przez weekend i jak na razie wszystko ok (jedyny zgrzyt to wymagany 32bitowy Windows - postawiłem na wirtualnej maszynie). Co do tego jaki program ile potrafi zdziałać - największe możliwości daje chyba ELM z ddt2000 i tą ruską nakładką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pbet napisał:

bo lista jest spora. Możesz podpowiedzieć?

Najprościej to zajrzeć pod maskę i sprawdzić jaki jest sterownik silnika. Chyba V40.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2017 o 12:56, aniewa napisał:

Najprościej to zajrzeć pod maskę i sprawdzić jaki jest sterownik silnika. Chyba V40.

Zgadza się, jest V40.

 

Mari odpisało. Ponoć można połączyć się ze sterownikami drzwi, deski rozdzielczej (tego nie ma na stronie), czujnikami ciśnienia w oponach i silnikiem. Czekam na pełną specyfikację funkcjonalności. Najbardziej interesuje mnie czy ELMem i MaxiEcu będę w stanie zmienić wskazanie chwilowego spalania z paskowego na liczbowe i wyłączyć automatyczny ręczny na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska rozdzielcza jest w opcji z MPMcom. Z ELM 327 brak.

Ręcznego elektrycznego w żadnej opcji nie wyłączysz, co do wskazania chwilowego też raczej nie zmienisz.

Za cenę MPMcom kupisz clipa i praktycznie wszystko zrobisz. Jedyną zaletą MPMcom jest możliwość wyboru innej marki po dopłacie. To na ewentualność zmiany marki na inną niż Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!