Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Woda w schowkach podłogi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość :). W mojej Megance od jakiegoś czasu znajduje się woda w schowkach podłogi. Przegrzebałem całe forum i wszystko co było opisane i możliwe zrobiłem. Mianowicie: Woda nie jest spowodowana klimatyzacją, czyściłem. Podszybie czyściłem, więc to też odpada. Założyłem nawet folię na drzwi, bo myślałem, że tamtędy leci woda, ale nic z tych rzeczy. Za każdym razem wycierałem do sucha schowki, dalej ten sam kłopot występuje. Problem jest na tyle uciążliwy, że powoli zaczyna unosić się zapach stęchlizny. Dodam, że od strony pasażera woda swego czasu była także pod fotelem, lecz tam na razie sucho. Ktoś ma może pomysł, co może być jeszcze przyczyną dostawania się wody? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci z klimy to raczej na prawo. Lewa to podszybiem, chociaż wiem, że ze względu na budowę czasami szybciej ucieknie szparami pod przednią osłoną podszybia (z prawej jest głębsza wnęka i tam woda nie ma jak uciec). Raczej zostają Ci uszczelki drzwi. Miałem tak kiedyś i wystarczyło, że delikatnie uszczelka nie była dobrze dobita i sączyła się woda do wnętrza. Opisywany był też problem na przeciekach wody przez otwory przy lusterku zewnętrznym. Pisałeś, że drzwi raczej nie więc ciężko coś powiedzieć. Musisz jeszcze zaobserwować czy woda dostaje się na postoju czy np. tylko podczas jazdy. Myślę, że jedynym wyjściem dla Ciebie to "wybebeszyć" wnętrze i wtedy zobaczysz którędy sączy się woda (np. rozkładając gazety i patrząc z której strony robi się mokra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!