Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio Bluetooth Megane 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witajcie drodzy Meganiarze :)

 

Zakupiłem ostatnimi czasy Megane III, 2010r, 1,4TCE z dużą nawi.

Jeden jedyny minus (po za brakiem mapowania, do którego się przymierzam) to brak bt w radiu. Kwestia wygląda tak, że sprawy podłączeniowe ogarnę sam bez problemu, koszt radia z bt 200zł, pilot 40zł, wiązka z mikrofonem ok 40zł, główny problem to co muszę wgrać w CLIPIE? Czy znajdę pomocną dłoń z Clipem z Wrocławia lub okolic, która mogłaby mi dograć dogadanie się navi z radiem?

Edytowane przez Baz4ant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cinas, napisałem pw

Chciałbym skorzystać z usługi  wymiany+montażu bluetooth.

Mam ten sam rocznik 2010 renault megane w tym samym wyposażeniu

 

Nic na PW nie doszło

Edytowane przez Ceban94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich, mam Megane 3 z 2010 roku i mam najbardziej podstawowe radio (z tymi guziczkami) Sprzedający mówił że samochód posiada bluetooth jednak okazało się że nie posiada ;C.. Czy wymiana takiego radia podstawowego na radio z bluetoothem zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 5.01.2021 o 20:18, cinas napisał:

PAPUGA  :?:

Jaki byłby koszt zamiany podstawowego radia na radio z Bluetooth bo sam borykam się z tym problemem i czy znasz kogoś kto zajmuje się tym na terenie małopolski?

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cinas a jak nie ma wtyczki w słupku pasażera, więc i samej wiązki od mikrofonu.. to jak? Gdzie jest początek podłączenia tej wiązki do mica? Radio, navi ? Radio z BT ma dwie kostki, pojedynczą i podwójną i tyle. Brak dodatkowego gniazda...

Radio działa, sparowany telefon, odbieram rozmowy ale nic nie mogę powiedzieć ? trochę mnie zasmucił brak tego gniazda w słupku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu.. to ja tam nie mam żadnej białej wtyczki w złączu radia. Jest jedna podwójna czarna i pojedyncza czarna + złącze antenowe po drugiej stronie. Mówię oczywiście o radiosat Classic z Bluetooth.

Pozostaje chyba rozpoznanie wolnych pinów w radiu, które są od mikrofonu...

3B305F86-6FD0-4813-9A09-2456CDFAC612.thumb.jpeg.53a1f55da077b9a75b557a97af18d40f.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinas tam nie ma miejsca na czwartą wtyczkę, połączenie z mikrofonem musi być wśród pinów w głównym gnieździe, przeszukałem wzdłuż i wszerz internet i nie znalazłem kompletnie nic na ten temat. Jest rozpiska pinów, ale do radiosat 2000... od mikrofonu idą trzy kabelki. Czarny, czerwony i żółty. Te dwa pierwsze rozumiem, tylko gdzie ten żółty ma swoje miejsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!