Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, halas2 napisał:

lapka2.gif

 

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

 

A powiedz mi jedną rzecz - żeby wyjąć wtyczkę drzwi-słupek to trzeba drzwi ściągnąć czy ona jako wylezie - bo próbowałem ją wyjąć zobaczyć czy jest ok ale za cholerę nie mogę wydostać jej na zew  - dobra sposobem wytargana - piny i wtyki czyste - więc zostaje tylko ten czujnik

 

ps. czujnik wymieniony- błędy zniknęły mam nadzieje na stałe ? ale w pamięci został b1267 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 14:10, samuel_83 napisał:

halas2 bardzo dziękuje i mam podobne doznania

 

ps. a pamiętasz jaki miałem kod błędu ??? u mnie lewe drzwi (kierowca) 

 

 

ASO nie ma ani oryginalnego numeru ani zastępczego - to jest chore 

Napisze tak, jestem w De i tu wywalilo mi w czasie normalnej jazdy skontroluj poduszke powietrzną wiec pojechałem pod komputer to wyszly 3 błędy od prawego czujnika uderzeniowego i jeden blad od poduszki pasażera natomiast do tego skontroluj auto start/stop nie ryglowała się kierownica i po wlączeniu zapłonu 4 x odblokowywał się centralny zamek.

 

Auto mi stoi w garazu i tydzień szukałem przyczyny :) rozbierałem drzwi sprawdzalem czujnik, wiazke do czujnika sprawdzałem głowną wiązke drzwi na polączeniu drzwi - nadwozie , a okazała sie wtyczka pod siedzeniem pasażera taka zółta . Po wyczyszczeniu jej bo widoczny był na czerwonym grubym przewodzie biało zielony nalot w jednym miejscu na pinie.( Kostka rozbieralna)

Wszystko Złożylem i błędy znikły

 

Jak odłaczyłem wtyczkę dało mi do myślenia ze od strzała sie rygiel kierownicy wlaczył

 

Autko Megane 3 GT220 2014r

FB_IMG_1645952623587.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!