Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dziwne dźwięki - megane IV 1,2 130 km


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden serwis trzyma książkową wymianę inny radzi szybciej,ja jak i większość zażądał bym wymiany szybciej i tak za to płace a samochód jest mój nie ich by mi decydowali!druga sprawa to skoro nie chcą wymienić to robie to sam lub w dobrym warsztacie samochodowym! To tylko wymiana oleju i filtra serwis i tak się nie dopatrzy no chyba że im powiesz,Ty za to masz pewność że jeździsz na czystym oleju.

Edytowane przez ROBRAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie światełko w tunelu . Wczoraj w Końcu zdiagnozowali problem z brzęczeniem u mnie . Miałem rację skrzynia z tego co wiem zamówili nową skrzynię. Dziwna sytuacja bo po opisaniu przypadku mojego gościu chwilkę pojeździł i od razu wiedział gdzie szukać. Podnieśli auto przy mnie i pokręcili kołem rzeczywiście w skrzyni było słychać brzęczenie . Mam nadzieję że zakończę już walkę w tym temacie. Wydaje mi się że serwisy wiedzą że coś się dzieje z tymi skrzyniami -ale siedzą cicho  bo wcale ich to nie zdziwiło po za tym od razu wiedzieli gdzie szukać więc jak będę po zabiegu dam wam znać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Na razie czekam na skrzynie jest zamówiona . Więc może jeszcze nie wiedzą nic o tym. Od poniedziałku stoi w serwisie więc pewnie nie ma info w systemie dam znać jak wymienią i odbiorę auto . Zdiagnozowali że poszły łożyska w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie przy 2000 obrotów występował delikatny dziwny dźwięk. Zgłosiłem to w ASO przy około 15k km. Aso stwierdzilo ze tak te silniki ( 1.2 ) mają. Przy 28k km to samo  ASO wymienialo rozrząd. Dźwięk ustal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Masz szczęście kolego z tym serwisem tutaj każdy umywa ręce i nie widzi problemu w nowym aucie .  U mnie po wymianie skrzyni na razie jest ok ale wczoraj na lawecie zabrali mi auto do serwisu bo pojawił się problem z wtryskami paliwa. Gość z lawety mówił że wożą już kolejną Megane z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odświeżam kwestię hałasu( słyszę po lewej stronie w czasie jazdy jak by chrobotanie łańcucha, i to w czasie jazdy spokojnej i dynamicznej) na zimnym jest ciszej. Przebieg około 3 tyś. jakieś konkretne rozwiązania problemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego. Ja mam już przejechane 30 000 i mam dokładnie to samo co Ty. Autocompol w Poznaniu gdzie kupowałem auto nic kompletnie z tym nie zrobił, nie ma też żadnej akcji serwisowej... Pozostaje nam się męczyć i wkurzać na auto które mało nie kosztowało... Albo sprzedać to dziadostwo i kupić coś co zachowuje się "przewidywalnie", lepiej spasowane itd...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x

Czyli jednak można coś z tym zrobić. Jak kolega załatwił tą sprawę...dużo kłopotów jakieś konkretne symptomy kolega wskazywał, czy tylko na dźwięk się powoływał.

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!