Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie działająca regulacja świateł


Rekomendowane odpowiedzi

Może w prawym reflektorze silniczek pozostał unieruchomiony w pozycji max. obniżenia snopu światła. Wyjmij silniczek, wysuń z niego trzpiń regulacyjny i załóż z powrotem pamiętając by końcówka kulista trzpienia prawidłowo zatrzasnęła się w gnieździe odblasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

Hej, niestety ale jak już wyżej napisałem

Sprawdziłem silniczek - bolec jest okej, siedzi na miejscu. Niestety, nawet po maksymalnm jego wkręceniu, niewiele się zmieniło

aston76, mówimy o żarniku, czyli tym włóknie w żarówce. Jeśli dobrze zrozumiałem kolegę airbites, to chodziło, czy w może fabrycznie jest źle zamontowany żarnik. Co zaś tyczy się umieszczenia całej żarówki w reflektorze - oczywiście i naturalnie ma to wpływ na wiązkę światła :)

Regulamin 5.13 – cytowanie - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie

czy udało się wam rozwiązać problem z szalejącymi światłami mijania? W moim bolidzie oczka zgłupiały i prawe trzyma poziom a lewe góra dół i tak cały czas . Tylko gdy regulator wysokości jest na 3.

Wiadomo już co jest przyczyną latających świateł na różnych ustawieniach przełącznika? Czy to przełącznik?

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jako, że to mój pierwszy post na forum - witam wszystkich serdecznie :)

 

Odgrzeję kotleta ale mam podobny problem.

Po zakupie auta zauważyłem, że lewa lampa świeci za nisko.

Zanim doczytałem na forum o problemie ze źle wsuniętą żarówką w soczewkę - kręciłem tak długo śrubą, że prawdopodobnie wypadła z prowadzenia i nie mam w ogóle regulacji :(

Pytanie, czeka mnie ściąganie zderzaka czy dam radę to ogarnąć wyciągając akumulator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś już rozwiązał problem latających świateł na różnych ustawieniach przełącznika?

U mnie gdy regulator wysokości jest na pozycjach środkowych silniczki szaleją i światła latają góra dół.

Gdzie leży problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś już rozwiązał problem latających świateł na różnych ustawieniach przełącznika?

U mnie gdy regulator wysokości jest na pozycjach środkowych silniczki szaleją i światła latają góra dół.

Gdzie leży problem?

 

Rozwiazales juz ten problem? Ja zakupilem uzywany potencjometr od swiatel ale jest niewiele lepiej. Czyszczenie tez nie przynioslo rezultatu.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!