Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Atualizacja RLink2 do AndroidAuto możliwa


Rekomendowane odpowiedzi

No to u mnie mega wizyta w serwisie auto oddane na aktualizacje softu bo nie mogę aktualizować map w aucie czego efektem są mapy z 2014 roku . Auto oddane o godz 17 o 19 telefon ,że mogę odebrać samochód . Przy odbiorze dowiedziałem się ,że nic nie mogą zrobić ,znany problem i mają listę aut z tym problemem . Na pytanie co w takim razie dalej odpowiedz typu musimy skontaktować się z Renault we Francji i to może potrwać od paru dni to paru tyg i rozkładają ręce . Fajnie mieć aktualizacje map na 3 lata i przez pierwszy rok nie móc zrobić żadnej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątego grudnia jadę też do serwisu na nowy soft , tak jak Ty nic nie mogę zrobić przez komputer i pewnie będzie tak jak u Ciebie:61_sob:.

a odpowiedź z Kontakt Klient Renault  ``Szanowny Panie, dziękuję za kontakt z Infolinią Renault Polska. Odpowiadając na Pańskie pytanie uprzejmie informuję, że aktualizacja systemu R-link 2 auta VFxxxxxxxxxxxxxxxxx2 będzie możliwa do kilkudziesięciu dni. Proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupował ktoś z Was TomTom HD Traffic ??? Cena trochę zaporowa 179e na 3 lata .... Da się może to gdzieś taniej kupić niż na stronie renault?

Dnia 23.11.2017 o 08:05, Armagedon123 napisał:

. Fajnie mieć aktualizacje map na 3 lata i przez pierwszy rok nie móc zrobić żadnej :-D

 

Masz na 3 lata? Ja tylko na rok :(

Dnia 18.11.2017 o 12:57, brajanos napisał:

Ja oderbałem auto z tym softem i mirroring mam dostępny, dzisiaj pobawiłem się telefonami i oba moje samsungi działają bez problemu. Dziwne, że nie chcą tego aktywować.

ja też mam wersję  3.3.16.....  zainstalowałem w telefonie z androidem 5.1 jak na filmiku podłączyłem kablem usb i w panelu nie mam tej funkcji ciekawe czemu? Dziwne też że w sklepie google nie ma android auto tylko trzeba ściągnąć z innej strony.

aaaa w ustwieniach telefonu na rlinku mam funkcje smartfon ale nie da się jej wcisnąć też tak macie?

Edytowane przez cegla11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzisiaj znalazłem chwilę czasu na aktywowanie AndroidAuto i CarPlay. Operacja zakończona sukcesem :), jest to dosłownie 2 minuty roboty według opisu z wcześniejszej strony (poprawiłem trochę opis). Oczywiście da się to zrobić tylko na oprogramowaniu w wersji 3.3.15.x oraz 3.3.16.x. Zalecana jest jednak wcześniejsza aktualizacja do najnowszej wersji, co jest możliwe na chwilę obecną tylko w ASO. Wersja 2.x.x.x nawet po najnowszej aktualizacji nie umożliwia uruchomienia AA i CP (prawdopodobnie jest to spowodowane różnicami sprzętowymi).

DSC_7118.JPG

DSC_7120.JPG

Edytowane przez gwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze rozumiem, że musze kupić np. takie urządzenie http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-elm327-usb-obd2-cd-id3-i5235034212.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plaean_motoryzacja&ev_adgr=Motoryzacja&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=CjwKCAiAqIHTBRAVEiwA6TgJw-Vhj3Tf1TFrVr67I_PL5t4m7ydNblqO1vkNp-nhFAMEiHvtSSkbQhoCrZkQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CPnn67674tgCFVVVGAodELsCLw

 

i ściągnąć programy? Mógłbyś dać linka bo na tym holenderskim forum nie wchoddzą, jestem laikiem i troche się boje że tam jeszcze coś poprzestawiam.

A wie ktoś do czego służy ikonka smartfon? Ja i tak mam ją niedostępną zawsze tz nie da się jej wcisnąć bo jest lekko szara (nieaktywna) wersja 3.3.16.946 auto z wrzesnia 2016

 

IMG_20180117_112842.jpg

Edytowane przez cegla11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gwro a jak u Ciebie z połączeniem smarka z r-linkiem?

Chodzi mi o to, że po podłączeniu telefonu wszystko łanie działa do momentu rozłączenia urządzeń.

Ponowne połączenie kablem smarka z r-linkiem skutkuje błędem połączenia i nic nie działa.

Mogę je ponownie połączyć dopiero po wyczyszczeniu danych aplikacji AndroidAuto w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takiego problemu, po ponownym podłączeniu wszystko śmiga. Mam Androida 8 i najnowszą wersję Android Auto. 

 

@cegla11 na forum Dacii http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=15189 masz linki. Tam też wyłączali S&S, mam auto bez tego badziewia więc nie sprawdzę tego u siebie. 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przecież 2.2.x.x a 3.3.x.x to inny hardware i póki co nie ma technicznej możliwości uruchomienia na 2.2.x.x android auto tam samo jak i niemożliwe jest przejście z 2.x.x do 3.3.x.x. Było już o tym dość sporo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!