Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II ph II 1.6


sebol.

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, są takie i takie więc ten element może być ok :)

No ale kurcze niestety tak to już jest z poszukiwaniem wymarzonych 4 kółek. Ja po wpadce z handlarzem przy zakupie pierwszego w życiu auta unikam ich jak ognia. Podobnie samochodów z importu. Często jeżdżę A4 i widzę co przywożą od niemieckiej granicy na tych tirolawetach chociaż są też ładne auta i trochę przyjeżdża na kołach. Większa część rodziny i znajomych jeździ samochodami z importu i sobie chwalą. Znam kogoś, kto całe życie pracuje w Niemczech i odkupuje, a nawet dostaje od znajomych samochody jak im się znudzą. Są to auta kilku(nasto)letnie kupione przez nich w salonach. Były już Polo, Agila, Panda. To jak oni nie dbają o samochody się w głowie nie mieści i każde wymagało jakiś napraw blacharsko / lakierniczo / mechanicznych pomimo, że były 100% bezwypadkowe. Tapicerki pobrudzone, wnętrza zaniedbane, obcierki karoserii tu i ówdzie, a wszystko co jest od handlarza, który łzy Niemcowi ocierał i pocztówki z fotką auta przysyła co tydzień jest takie zadbane i tak pięknie wygląda, że się ciało i dusza raduje na sam widok. Ja nie jestem przekonany i nie wierzę w to, że za granicą można kupić samochód w dobrym stanie, doprowadzić go do porządku i sprzedać taniej niż podobne egzemplarze stoją w kraju zarabiając na siebie i uzyskując zwrot kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam: na listwie wcale nie musi być oznaczeń silnika (ja nie mam, 2008); na klapie wcale nie musi być napisu Renault (ja również nie mam). Były i takie, i takie. Dodatkowo, w aucie z 2008 roku (ostatnia produkcja) wloty nawiewów pomiędzy światłami (przód) mają srebrny element, który widać w tym czerwonym autku. Wcześniej tego nie było (jak w tym niebieskim).

 

PS: w tym niebieskim strasznie "boli" ręczna klimatyzacja - mam podobne wyposażenie (Dynamique).

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!