Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nowi!!

 

Po raz pierwszy mam okazję Was przywitać w imieniu administracji. Zapraszam do lektury i zapoznania się z zasadami panującymi na forum. Gorąco namawiam do przyjeżdżania na spoty, bo dzięki nim możemy się lepiej poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. dzisiaj dokonałem zakupu Meganki z 97 roku 1,6 wersja RT, klima, elektryka. Przepiekna - zakup dla mojej żony. Blachy, elektryka ok. Mam jednak mały problem- pewnie jutro juz go rozwiaże u mechanika, ale jakoś tak głośno chodzi silnik, jakby zawory tłukły ( Fiesty często tak hałasują) ,czy to normalne? zdaje mi sie, że powinna ciszej chodzić. Nie mniej jednak zadbana i nawet jeśli trzeba będzie silnik robic to chyba nie jest tragedia z kosztami.

 

Tutaj tylko powitania - inne porady w odpowiednich działach na forum - WITAMY - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłem na forum jakiś czas temu i teraz znalazłem trochę czasu na rejestrację . Przygodę z reniami zacząłem ponad 10 lat temu od pięknej 19 z silnikiem 1,4 samochodzik pokonał ze mną ponad 100000 km i było super następnie kupiłem clio też 1,4 ale z klimą było dobre ale małen następna była maganka 1,9 dti i to był samochód super mało palił ale był prawie golas sprzedałem go koleżance i nadal nim śmiga , następny i znowu meganka ale 1,6 bena scenic model 2000 super tylko za dużo traciłem na paliwo tak to super wreszcie trafiłem na scenica w dti 98 ale stan super wypatrzyłem go w Niemczech i kupiłem prosto z salonu po wszystkich wymianach. z marszu pojechałem z rodzinką na wakacje do Chorwacji samochodzik sie sprawdził nie jest to błyskawica ale spoko może śmigać ze 130 przejechałem już 30tyś i wszystko OK. jeszcze mam jedną megankę ale on idzie na sprzedaż 99 i silnik dti .

trochę tych meganek miałem i ogólnie samochodzik jest OK najlepszy jednak silnik to 1,9 dti , nowsze dci bardziej awaryjne

Pozdrawiam

Amitt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu swieżak :)

 

Jeszcze jestem wlascicielem poniższego ale czas na zmiane, a ze nie chce wypasc z rytmu Coupe wiec Megane Coupe bedzie moja bratnia dusza przez nastepne pol roku. Traktuje ten zakup raczej jako tymczasowy w drodze do celu ale i tak przeciez trzeba sie dowiedziec co nie co zanim sie kupi... stad wlasnie wpadlem na to forum :)

 

Pozdrawiam z krainy deszczowcow :)

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.Od miesiąca jestem właścicielem scenica 1.9dci z 2004 roku.Wasze forum niedawno znalazłem i mam nadzieję,że będzie mi pomocne,ponieważ to jest mój pierwszy francuz.Pozdrawiam wszystkich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam na imię Wojtek;)

Jestem użytkownikiem Renault Scenic-a 1,9 dci 2001. Furką bujam sie od 6 miesięcy (15000 km). Myślę że bedę mógł pomóc użytkownikom scenic-ów i innych renaultów z silnikiem 1,9 dci, bo mam już doświadczenie z jazdy i niestety naprawy tego pojazdu. pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

kilka dni temu przyprowadziłem Scenica 1,9 dci 2003 r,

krece sie w okolicach Poznania, Wrzesni i Gniezna :)

 

jak na razie przy reni dłubię elektrykę - mam nadzieje ze forum troche mi w tym pomoże ...

 

Pozdro for @ll :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od kilku dni jestem posiadaczem Scenica 1.9 dTi z 98r. Samochód z Francji więc zdjęciami chwilowo się nie pochwalę bo wiadomo o co chodzi :-? Jest to moja pierwsza Renata i pewnie będę potrzebował trochę pomocy przy naprawach. Oczywiście jeżeli tylko będę potrafił sam chętnie udzielę pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!