Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Tydzien temu stalem sie szczesliwym posiadaczem Megi RT '96. Jest ona w rodzinie od 7 lat wiec dla mnie nie jest to calkiem nowy samochod, ale w koncu jest moja :(

 

W zwiazku z tym bede sie nia "opiekowal" wiec i zajrze czasem na forum po porady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :(

 

Dokładnie wczoraj stałem się właścicielem Megane Grandtour 1.5 dci Dynamique NAVI, rok 2004/2005. Do tej pory troszkę działałem w klubie MB-Slask jako rzecznik prasowy. Myślę, mam nadzieję i jestem przekonany, że spotkam tu super ludzi :)

 

Pozdrawiam

 

Misiael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :). Od tygodnia śmigam Scenikiem 1,9 DTi zakupionym od starszej Niemki, wersja Century. Najważniejsza cecha, jaką jest oszczędność i niewielki stres na stacjach paliw, to to, co kocham najbardziej w mojej Reni. Nie bez znaczenia jest też kilka innych "pierdółek", takich jak klima, radio+pilot, elektryka itp. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i widzę, że będę częstym gościem na tym forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:)

Od listopada jeżdżę Megane II z 2003 roku, 1.5 dCi. Jak na razie za mną 10000 bezawaryjnej (odpukać) jazdy. Na forum trafiłem dosyć interesownie, bo szukając rozwiązania problemu wody lejącej się do kieszeni drzwi :( Ale widzę, że będę mógł się stąd wiele dowiedzieć, więc chyba zostanę z Wami na dłużej;) Pozdrawiam z 3miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Na forum zagladam juz od jakiegos czsu ale dotychczas tylko jako obserwator,

Od wrzesnia posadam megane 1,9 dci 2004r LUX PRIVILAGE z przebiegiem jak kupilem 150 km tak tak...150 km :( obecnie ma 6000 km:-) -mam je jako 2 auto w domu. To byla prawdziwa okazja gdyz samochód zostal sprowadzony z hiszpani praktycznie bez przebiegu.

Posiadał naklejki serwisowe pod podwoziem a wszystkie czesci tak jak progi itd byly jescze oklejone folia...:)

Jestem bardzo zadowolony z tego auta i z pewnoscia bede zasięgała Waszych opinii na rózne tematy

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!

Przeglądam forum już od dłuższego czasu szukając ciekawych inspiracji dotyczących meganek. Sam posiadam megi kombi 1,9 dTi 80 KM w wersji Air z 2002 r. Od nowości nakręciłem już 190 000 km. Auto super! Jakby tego było mało w ubiegłym roku nabyłem scenika RX4 1,9 dCi 105 KM rocznik 2001. Jest :(

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

 

Od października mam we władaniu Megane 2 1,6 16V z 2003 r. i do tej pory nabiłem 83kkm. Ponieważ już się przyzwyczaiłem do tego autka nadeszła pora na zmiany a dzięki temu forum mam mnóstwo gotowych rozwiązań lub inspirację do nowych "unowocześnień" ;-)

 

Pozdrawiam

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Od stycznia jestem szczęśliwym :( właścicelem Megan II 1.9 dci 120 KM Grandtour z 2004 roku. Jest to mój drugi Renault - posiadam jeszcze Lagunę 1.9 dti z 1999r również kombiaka. Jak na razie Megi sprawuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że dzięki Wam dowiem sie więcej nt tych aut, a z biegiem czasu pewnie poznam sam również bardziej ten samochód i nie omieszkam podzielić się z Wami moimi uwagami.

Pozdrawiam serdeczine

Arturo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stałem się właścicielem "meganki" kombi 1,9 D (osiołek). Dzięki waszym poradom znalazłem wszystkie instrukcje do tego auta. Jest to moja pierwsza "renia". Myśle, że dzięki waszemu doświadczeniu z francuzami problemy które napotkam z racji użytkowania tego modelu będą troszkę mniej kłopotliwe.

 

3 city pozdrawia :( wszystkich użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam na imię Łukasz i od niedawna jestem prawie szczęśliwym właścicielem Renault Megane I (wersja po faceliftingu) z silnikiem 1.9 DTI. Myślę za zagoszczę tutaj na dłużej bo mam mały problem z swoim autkiem (drobny wyciek którego nie mogę zlokalizować, szczegóły później)

 

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od 30 stycznia jestem posiadaczem Renault Scenic II (2005 r.) 1,9 dCi 120 KM. Jest to moja druga Renia (poprzedni Thalia 1,4 8V 75 KM). Na formu trafiłem podczas szukania czegoś o Carminat Informe Guide.

 

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!