Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!!

Jestem posiadaczem Megane II 2003r 1,5dci. Jeżdżę nią od 4 lat i jest to mój pierwszy samochód. Pamiętam, że kiedyś szukałem takiego forum ale nie udało mi się znaleźć. Kilka dni temu trafiłem przez przypadek. Powiem jedno - ogromne szczęście mnie ogarnęło jak poczytałem forum i dowiedziałem się że usterki typu: wewnętrzna powódź po stronie pasażera spowodowana zapchanym odprowadzeniem skroplin z klimy, woda w schowkach drzwi, "świerszcze" w nadmuchu, zużycie plastikowej części w mechanizmie opuszczania szyby itp. nie są tylko przypadłością mojego egzemplarza :( No a największa bajka, że na większość moich pytań znalazłem tu odpowiedź :)

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od trzech tygodni śmigam Renault MeganeII 1.6 16v z 2004r. i myślę,że często będę tu zaglądał.Mieszkam w Luboniu k.Poznania.Auto odziadziczyłem po młodszym bracie i mam nadzieję iż pare lat będę się nim bujał :( .

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. od 6 dni jeste właścicielem meganki i mam nadzieje że będziemy mogli sobie nawzajem pomóc. dodam że poprzednio jeździłem clio I i miałem z nim trochę kłopotów ale jak już się lepiej poznaliśmy wszystko się poprawiło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jestem dziewczyną z Lublina jezdze megane coupe :( myślę ze bede tu zaglądać bo są tu ludzie którzy chętnie służa pomocą ale i tacy której tej pomocy potrzebują ;-) mam nadzieję że zdobęde pewne rady które bede mogła wykorzystać przy swoim samochodziku :) witajcie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :(

 

od jakiegos czasu smigam Meganka Coupe 96r narazie jestem zadowolony z zakupu, ale jakies problemy jakies drobne są wiec mam nadzieje ze znajde troche cennych info na tym forum.

 

a tak na marginesie to czy ciurupacha jestes zarejestrowana na forum meganecoupe.pl wydaje mi sie ze widzialem Ciebie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem tu nowy, a przywiodły mnie do Was kłopoty z moją Renatą. Bo tak zazwyczaj bywa, że jak sie coś chrzani, czegoś potrzebujemy to wówczas szukamy po internecie. Bardzo przyjemne i pożyteczne forum, no i dobrze prowadzone przez admina, powiedziałbym, że żelazną ręką. Renata jeżdżę 8 lat i jestem ogólnie z auta zadowolony, bo tylko czynności obsługowe(przeglądy) musiałem wykonywać. Z grubszych rzeczy to wymiana wydechu, opon, akumulatora no i co mnie dotknęło po kieszeni to cewek Sagem na Denso, bo zaczeły padać jedna po drugiej zaraz jak się tylko gwarancja skończyła.Zdecydowałem się na jej zakup, bo gdy w tamtych czasach chodziłem po dilerach, to Renault za te kwote proponował najlepsze wyposażenie, Golf był np całkiem łysy.Stąd decyzja padła na Renatę, a tak faktycznie to wszystkie auta nowe są dobre i trzeba wyjątkowego pecha by się użerać z dilerami.

Teraz będę miał czas by spokojnie prześledzić forum co pozwoli mi się po nim sprawniej poruszać. Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam, a pawciowi 46 dziękuję za pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!