Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem uzytkownikiem Renault Megane II Grandtour od blisko roku, dlaczego uzytkownikiem bo auto nie jest moje tylko firmy w ktorej pracuje. Autko ma ponad 160 tys km i sprawuje sie niezle. Jedyne co mnie bardzo w niej denerwuje to wymiana zarowek - no comment

 

Prywatnie poruszam sie Astra GSi i to jest raczej moje oczko w glowie, aczkolwiek cenie sobie niezly komfort reni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Chciałem się serdecznie przywitać ze wszystkimi szanownymi posiadaczami Meganek i ze wszystkimi forumowiczami :)

 

Na imię mam Sebastian i przymierzam się do zakupu Megane II. Cieszę się, że znalazłem to forum, może przez nie uda mi się trafnie i dobrze kupić :mrgreen: A jeśli nie, to na pewno jak już zdążyłem zauważyć dowiem się jakiejś konkretnej merytoryki :) która i tak przyda się przy zakupie autka.

 

Stąd jeszcze raz Witam Wszystkich i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Na razie jestem w posiadaniu Opla Corsy. Kolejnym autkiem na pewno będzie Scenic.

Z tego też powodu trafiłem do Was. Myślę że dzięki poradom które tutaj znajdę nie wyrzucę pieniędzy w błoto i dołączę do zadowolonych użytkowników Scenica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

od wczoraj jestem posiadaczem Reanult Megane 1.6; 97 rok, czerwona.

Poki co stoi za blokiem bo czekam za opłatami. Nie moge sie doczekac jak sie nia naprawde przejade :mrgreen:

Mam nadzieje, ze forum mi sie przyda, w sumie juz co nie co poczytalem i myśle, ze dlugo tu posiedze :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Więc drugi tydzień jestem użytkownikiem megane scenic kalejdos 1,6 16v auto zadbane w miarę . Rocznik 1999 moc 79KW (108 KM) jedno co wiem na pewno to to że ma przejechane 112000 km i rozrząd był zrobiony na 90400 km .Mam za to do wymiany gumy stabilizatorów 70zł oraz gdzieś cieknie do bagażnika od str. kierowcy. I nie daje mi to spokoju .

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie esio100 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego wspanialego samochodu. Jestem w posiadaniu Meganki II od Kwietnia 2008r.

Jak na razie nie mam zastrzezeń do tego samochodu.

Pozdrawiam.

(fotki dodałem do użytkowników megane II)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!