Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów:)

Od poniedziałku będę posiadaczem Kolejnej Renówki:

-Megane III 1.6 16V 110 KM Expression

Było Renault Thalia 1.4 75KM RT z 2001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ze szczecina z tej strony Karol posiadacz od dziś RM II kombi 1,9 cdi rok 2005 http://ask-auto.otomoto.pl/renault-megane-...h-C7560444.html

przyznam ze samochód kupiony przypadkiem szybko i bez zastanowienia ...dziwne to ale prawdziwe.

Do tej pory śmigałem Fabią 1.4 MPI + LPG i zrobiłem nią 264kk bez żadnych awarii silnika !!

Jutro jadę do ASO sprawdzić co jest nie tak z moim egzemplarzem ;-) ( oby nic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie <ok>

 

Jako, że jestem nowy to postanowiłem się przywitać! Nazywam się Maciek, jestem z Łodzi. Już spory czas jestem zarejestrowany na forum MCKP (Megane Coupe Klub Polska) a teraz postanowiłem dołączyć do forumowiczów tego forum. Niebawem planuje zakup Renault Megane Coupe - będzie to moje pierwsze wozidełko bo dopiero w marcu mam egzamin państwowy na prawko.

 

Pozdrawiam, Maciek 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników forum. Mam od niedawna Megankę II, Grandtour. Fajna furka. Zainwestowałem w gaz. Silnik prima sort. Jechałem ostatnio podczas gęstej mgły. Bardzo się przydały światła przeciwmgielne. Ogólnie auto w dechę.

Pozdrawiam. <ok>

Markiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem SZCZĘŚLIWYM posiadaczem Megane II ph1 od 4 miesięcy, w konću się zarejestrowałem <ok>

Jak na razie żadnych "większych" problemów z autem nie miałem.

Auto z importu z Austrii , przejechałem nim już ponad 10 000 i jest bosko... z dnia na dzień podoba mi się coraz bardziej :mrgreen:

 

Na ewentualne usterki i chwalenie się poprzednimi mobilami, mamy odpowiednie działy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji <ok>

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, a także częstego kontaktu z opcją :mrgreen:. :!: :P ponieważ wiele problemów na forum już omówiono ;-)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;-) :P

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. :!:

Przypominam jednocześnie NOWYM, że to jest temat tylko na powitania :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem grand scenica II 1.9 dCi

Jako że jest to mój pierwszy tak duży samochód a w dodatku diesel to na razie uczę się na nowo jeździć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od niedawna mam niemałą przyjemność jeździć Renault Megane w wersji kombi 1.4 16V. Internet i fora są dla mnie skarbnicą wiedzy, oczywiście dzięki ludziom, którzy je tworzą. Zatem pozdrawiam forowiczów <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadaczy Meganek,

Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem MII z 2003, co poprzedzone było intensywnym przeglądnięciem większości forum i opinii jego urzytkowników.

Auto jak na razie sprawuje się super, w weekend machnąłem 700km i jestem w niebo wzięty. 113 kucyków pod maską dzielnie się sprawuje.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!