Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Forum.

Myślę , że znajdę tutaj informację na temat wymiany żarówki przedniego lewego kierunkowskazu (Megane Classic RN '98) - nie chcę przez pomyłkę urwać mocowania żarówki do lampy, a tak może się zdarzyć przy niefachowym podejściu do sprawy.

Pozdrawiam

HEY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo ciepło i serdecznie choć powinienem to zrobić zaraz po zarejestrowaniu, ale to tylko dwa dwa dni spóźnienia :mrgreen:

Od 18.12.2008 jestem szczęśliwym posiadaczem Megane RXE 1,6 16V z 2000 r.

W razie konieczności liczę na pomoc doświadczonych posiadaczy. Oby nie za często.

Pozdrawiam i życzę szerokich dróg w nowym roku.

wojd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów Meganki, szczególnie gorąco z Torunia i okolic. Forum czytam anonimowo od 2 miesiecy (od czasu kiedy kupiłem Megi). Teraz najwyższy czas na ujawnienie się i aktywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - posiadam Scenica II 1.9dci z 2004 (jest to mój drugi Scenic II - poprzedni skasowany dzięki "leśnej sarence" w sierpniu 2008). Trafiłem tu poprzez google. Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imie Mariusz i jestem renoholikiem :mrgreen:

od paru tygodni po rocznej przerwie znow w renault wsiadlem (do zagazowania przeznaczam tym razemo)

Past:

Clio II 1.4 16V 2000 (2000 - 2005)

Laguna II 2.0T 2004 (2004 - 2007)

Megane II 1.6 16V 2007 (2008-...) tym razem secondhand (po gradobiciu)

plus cYTRYNA xARA Picasso 1.6 diesel (a niech to szlag trafi! - a ciagle sobie powtarzam "nie kupowac samochodu na litere F!!!")

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

na forum już od października ale swoją megi kupiłem w listopadzie :mrgreen:

Megane I phI HB 1996, 1.6 RN, 66 kW z podtlenkiem LPG Zavoli :)

na wiosnę chciałbym coś pozmieniać, oczywiście z Waszą pomocą :)

p.s. może spotkamy się na jakimś poznańskim zlocie? :mrgreen: :)

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!