Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy ujedrzają renie :-P

Kupiłem Velsatisa, może według co nie których tu nie pasuje, ale na pewno mamy te same problemy odnośnie nawigacji fabrycznej, softu i polskich wersji menu. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i bardzo serdecznie pozdrawiam tych co mają sentymęt :) do MEGI,

Od pewnego czasu czytam wasze Forum jest bardzo ciekawe .

Nie jeden mechanik nauczył by się czegoś od Was a nie za bele co brać

wielką kasę. Jeszcze raz Pozdrawiam wszystkich. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Kupilem dwa tygodnie temu RENAULT SCENIC II PRIVILAGE , jest to mój pierwszy francuz narazie wrazenia sa jak najbardziej pozytywne chyba zmienie nastawienie co do tej marki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji :)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, a także częstego kontaktu z opcją :) :!::mrgreen: ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;-)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;-) :D

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. :!:

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania :!:

Informuję jednocześnie, że na forum piszemy z polską czcionką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem szczęśliwym posiadaczem RM 1,4 16v,z 1999r.autko posiadam od nowości i jak na razie spisuje się super czego życzę wszystkim. Pozdrawiam-Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów ;-)

Od pół roku mam megankę z silnikiem 1,9 Dti. Podejrzewam, że nie raz tu będę zaglądał bo choć autko nie stare (2002) to przebieg znaczący (210 000 km).

 

pozdrawiam

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od 3 lat jestem zadowolonym posiadaczem Clio I 1.2 D7F. Obecnie poszukuję godnego następcy. Biorę pod uwagę zarówno kolejne Clio, jak i coś większego...stąd moja wizyta na forum. Jak wiadomo auta forumowiczów są pewniejsze niż z komisu,czy od nieznanego handlarza. Także z zaciekawieniem będę przyglądał się szczególnie działowi SPRZEDAM:)

 

P.S.

 

Jeżeli chodzi o Megane to interesowałby mnie rocznik 2001 i nowszy, z klimą, 5d, silnik 1.4 16V lub 1.6 16V. Dieselka też rozważę, ale tylko z pewnej ręki. Jeździłem wieloma klekotami i z zasady im nie ufam:) Acha no i cena w jakiej się poruszam to ok. 16 tyś. zł

 

Gdyby ktoś coś miał do sprzedania w okolicach maja to proszę o wiadomość na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!